V pátek večer zaplnilo boxy na Outlaw Speedway 115 vozů

Parmenter Automotive představil Family Autograph Night na Outlaw Speedway za jasného, ​​ale dusného večera. 115 závodních vozů zaplnilo oblast boxů, přičemž mnoho jezdců přivedlo svá auta do přední části během přestávky na autogramiádu, která byla přítomnými fanoušky dobře přijata.

Kyle Coffey se vrhl do čela závodu Friendly Dodge Outlaw Modified na 30 kol, když Steve Paine a Matt Sheppard prorazili balík ze svých startovních míst ve středním balíku. Paine projel kolem Coffeyho a dostal se do vedení v 8. kole a Sheppard obsadil druhé místo o kolo později, když se do první pětky dostal Alan Johnson. Johnson se v 15. kole dostal přes Coffeyho na třetí místo, když Sheppard začal narážet na vedoucího Paina. Žlutá letěla pro rotaci Lee Billse v 16. kole, což utáhlo pole.

Sheppard využil vnějšku k tomu, aby při restartu získal vedení a odtáhl se od Paineho pro své šesté vítězství v tomto roce. Paine a Johnsona následovali přes čáru Kyle Coffey a Tyler Siri.

Rozjížďky Friendly Dodge Outlaw Modified vyhráli Alan Johnson, Matt Sheppard a Eldon Payne.

Poté, co tahanice v 1. kole vyřadila startéra Erica Williamse z první řady, v hlavním turnaji Crate Sportsman na 20 kol obsadil Josh Keesey první místo před Brianem Fishem a Rob Bussey se posunul na třetí místo. Bussey obsadil druhé místo a pronásledoval Keeseyho, zatímco Fish bojoval s Toddem Hewardem o třetí místo. Když se Karl Comfort v 10. kole dostal do první pětky, Bussey zamířil do boxů s problémy a posunul Fishe a Heywarda na druhé a třetí místo. Fish využil vnějšího prostoru, aby se ve 14. kole ujal vedení s Heywardem v závěsu. Toto duo se odtrhlo od pole a Fish měl v cíli poloviční přímku pro své první vítězství Crate Sportsman v sezóně s Heywardem na druhém místě. Pětici nejlepších završili Keesey, Doug Smith a Karl Comfort.

Rozjížďky Crate Sportsman vyhráli Josh Keesey, Brian Fish a Rob Bussey.

Ve 20kolovém celovečerním závodě Crate Late Model vyskočil Chris Fleming do brzkého vedení před Richem Michaelem Jr. Brian Knowles se v 7. kole posunul na druhé místo Fleming měl o kolo později mechanické problémy a vypadl, čímž se dostal do vedení Knowles. Knowles se dostal do pohodlného vedení a zvítězil nad Michaelem Jr., Bradem Smithem a Flemingem.

Heat race Crate Late Model vyhrál Rich Michael Jr.

Funkce Street Stock na 20 kol začala tím, že se do čela dostal James Kreidler III. Glenn Whritenour se po prvním varování ve 4. kole posunul na druhé místo a po restartu se ujal vedení, když se Dan Mazzarese dostal přes Kreidlera na druhé místo. Zatímco Whritenour vedl, Mazzarese bojoval s Jaredem Hillem a Bobem Buonem, zatímco Chuck Winslow, který po problémech v rozjížďce startoval zezadu, prolomil první pětku. Mazzarese zastavil s defektem pneumatiky ve 12. kole a Buono pod varováním vypadl, čímž posunul Jareda Hilla a CJ Guererriho do první 3. Guererri byl druhý při restartu, ale Whritenoura se nepodařilo chytit a získal další vítězství v konkurenční divizi. . První pětku uzavřeli Guererri, Hill, Winslow a Quinn Sutherland.

Rozjížďky Street Stock vyhráli Carl Cleveland a CJ Guererri.

Funkce 4 válců začala incidentem na předním průtahu, který poslal Adama Delgrosso tvrdě do přední napínací zdi a plotu. Po dlouhém zpoždění kvůli vyčištění závod pokračoval a Joey Clark vedl úvodní kola, zatímco čelil těžkým výzvám Erica Bell a Ray Hyer. Bell se dostal do vedení v 9. kole a Hyer proklouzl na druhé místo. Žlutá letěla ve 13. kole, když vybuchl motor Scotta Lehmana a kapalina se dostala na závodní povrch v zatáčkách jedna a dvě. Hyer se v tu chvíli chopil vedení a odtáhl se pro další vítězství, zatímco Bell bojoval s Mikem Stonem a Chadem Ayersem. V řadě se Stone posunul na druhé místo následovaný Bellem, Ayersem a Clarkem.

4 rozjížďky válců vyhráli Adam Delgrosso, Ray Hyer a Chad Ayers.

Dave Decker vedl první polovinu funkce Farmers Insurance/Marion Decker Agency Hobby Stock, ale Marc Minutolo se ujal vedení v polovině a dojel k dalšímu vítězství nad Buck Millsem, Deckerem a Allison Pierce.

Ve funkci Winners Circle Deli Bandit Braden Buchanan bojoval s Austinem LaBarem, dokud Buchanan v 5. kole neklesl vysoko a zvýšil opatrnost. Buchanan se při restartu zapletl se Stevenem Perkinsem III a oba šli tvrdě do stěny 2. zatáčky. Oba řidiči byli v pořádku. Cole Youse se po restartu ujal vedení a získal další vítězství nad Austinem LaBarem, Perkinsem III., Buchananem a Mattem Irwinem.

The Classics on Dirt Vintage Modifieds zavítali do Outlaw také v pátek večer, přičemž místní konkurent Mark Schenk porazil Roba Castiho a Franka Blancharda do čáry o vítězství ve svém 12kolovém turnaji.

Vzhledem k opožděnosti a množství času potřebného ke zvládnutí havárie 4 válců byl program v tomto okamžiku označen za dokončený. Funkce IMCA Modified bude vytvořena 14. července.

Rozjížďky IMCA Modified vyhráli Billy Ward a Rich Michael.

Závodění pokračuje na Outlaw Speedway v pátek večer 14. července, kdy speciální přidanou atrakcí budou 1 na 1 divácké závody spolu s funkcí líčení pro IMCA Modifieds. Závody začínají v 19 hodin. Pro více informací navštivte www.outlawspeedwayllc.com.