Výsledky 15. ročníku Musselman Triathlon

Patnáctý ročník Musselman Triathlon se konal v neděli 15. července. Závod, který se skládal z 1,2 míle plavání, 56 mil na kole a 13,1 míle běhu, viděl závodníky z celé země a Kanady.

Ocenění bylo pět hlubokých v mužských a ženských kategoriích:

5. 4:36:51 John Chambers
4. 4:26:32 Henry Tragle
3. 4:26:08 Jesse Vondráček
2. 4:22:15 Nathan Miller
1. 4:06:53 Nick Marcantonio

Musselman má také svůj typický DoubleMussel, speciální kategorii, ve které sportovci, kteří v neděli závodili jak na polovičních, tak v sobotu kratších minimušlích, viděli své časy v obou závodech dohromady s ohledem na ocenění. Ceny v této kategorii byly trojnásobné pro muže i ženy:

1. 6:43:45 Friederike Edelmannová

Musselman také nabízí speciální kategorii pouze pro plavání/kolo známou jako ‚AquaBike‘, závod zaměřený na ty, kteří mají potíže s běháním z mnoha důvodů. Ceny v této kategorii byly trojnásobné pro muže i ženy:

1. 3:21:05 Alžběta Zlatá

Letos to bylo patnácté výročí populární multisportovní akce, která byla mimo jiné označena Triathlete Magazine, Inside Triathlon Magazine a Triathlon Business International jako jedna z nejlepších na světě.

Jiné události přicházejí a odcházejí, ale Musselman Triathlon má věrné fanoušky, kteří se neustále vracejí, říká ředitel závodu Rich Clark. Překvapivý počet sportovců byl letos poprvé v triatlonu Musselman a mnozí z nich nám řekli, že o závodě slyšeli od přátel, kteří už závodili, a mluvili o tom. Je to takový druh ústní propagace, která udrží tento závod v chodu v nadcházejících letech.

Kompletní výsledky jsou k dispozici na www.musselmantri.com . Další tisková zpráva bude distribuována v neděli večer s výsledky Musselman a DoubleMussel.