#4 Mary Washington porazila Hobart 2-1

Fotbalový tým Hobart College byl dnes odpoledne poražen čtvrtou univerzitou Mary Washington 2:1 v nekonferenční soutěži na Homewood Field. Statemen jsou nyní 1-2-0 na sezónu.

Postgraduální student odehrál celých 90 minut v brance za státnice. Při svém prvním kolegiálním startu předvedl sedm zákroků. vstřelil Hobartův gól.

Za Eagles skórovali dva různí hráči (3-0-0). Fred Rogers začal v bráně a dvakrát zachránil, když vyhrál.

SHRNUTÍ BODOVÁNÍ

• Mary Washingtonová otevřela skóre ve 13. minutě. Josh Kirkland sebral uvolněný míč poblíž pokutového území a prostřelil Cohena, aby dosáhl svého druhého gólu v tomto roce. Carter Berg si připsal asistenci u branky.
  • Hobart vyrovnal o sedm minut později. Durkin jednorázově přihrál do zadní části sítě. Byl to jeho první vysokoškolský gól.
  • Vítězný gól vstřelil v 68. minutě Elyass Fekrat, když nahrál Diega Guzmana.

ZAVŘÍT HOVOR

nejlepší způsoby, jak užívat kratomový prášek
  • V 82. minutě si myslel, že vyrovnal při pokusu o odskok, ale jeho gól byl odmávnut, protože byl v ofsajdu.
  • V poslední minutě namířil Fierro křižnou přihrávku těsně nad břevno.

UVNITŘ BOX SKÓRE

• Mary Washingtonová dokončila hru s převahou 18-9 na střely.
  • Orli měli také mírnou výhodu 6-5 při rohových kopech.

DALŠÍ NAHORU
Hobart bude zpět v akci zítra, 10. září, kdy zakončí 2023 Blue Jay Invitational proti sedmému Johnsovi Hopkinsovi. Začátek utkání je naplánován na 16:30.