Všechny nejnovější zprávy o závodech Formule 1

Závody Formule 1 byly vždy jednou z nejúžasnějších sportovních událostí, které lze sledovat na zemi i mimo ni. Vzhledem k tomu, že pandemie stále zuří a pro nadšence Formule 1 je těžké držet krok se závody sportovních vozů, které se odehrávají ve smyčce, byl tento článek připraven ve spolupráci s liontips.com , vám přinese vše, co potřebujete vědět v sekci nejnovějších zpráv o závodech Formule 1. Nejen to, přejděte dolů a přečtěte si o tom, jak se Formule 1 Racing stalo tím, čím je, a jakou historii obsahuje na samotných kolech. Všechny tyto informace podávané v zábavném balíčku dělají z tohoto článku jeden z nejlepších, který existuje nejen pro milovníky závodů Formule 1, ale také pro všechny sportovní nadšence, kteří se právě chystají vyrazit na svou cestu závodů Formule 1.

Historie závodů Formule 1

Závody Formule 1 začaly ve 20. nebo 30. letech 20. století, kdy automobilový závodní průmysl získal obrovskou podporu díky zavedení a následné popularitě evropských šampionátů Grand Prix. Profesionální založení však začalo až v roce 1946, kdy Mezinárodní automobilová federace (FIA) ve skutečnosti pečlivě připravila standardizovaný soubor pravidel nebo zákonů, který byl uveden do praxe na mistrovství světa jezdců v roce 1950.

Vývoj technických směrnic vedl k vytvoření řady různých šampionátů motoristických závodů po celém světě. Mistrovství světa bylo standardem a další automobilové šampionáty následovaly, jako například národní soutěžní série v Jižní Africe a Spojeném království v 60. a 70. letech 20. století. Poslední národní nebo dokonce nemistrovský závod v motoristickém sportu se však konal v roce 1983 kvůli obrovské poptávce po hotovosti, kterou by sponzoři jen těžko dokázali pokrýt.

Po několika změnách v automobilech a strojních zařízeních v průběhu let, Formula One Racing v současné době, od roku 2014 dále, vstoupil do druhé přeplňované sekce, přičemž všechny automobily byly variací 1,6litrové přeplňované hybridní pohonné jednotky V6.

Nejnovější zprávy Formule 1 Racing přicházejí až z Ruska. V sobotu 25. září 2021 byl ruský okruh v Soči téměř ponořen přívalovým lijákem, který nasákl celé Rusko a proměnil zemi v obří louži. Tato přírodní katastrofa měla také katastrofální následky pro ruský tým Formule 1 Racing, který se v této sezóně chystá závodit v Grand Prix. Sobotní trénink měl být konečný nebo poslední před tím, než ruský tým Formule 1 Racing pojede do kvalifikace. Ředitel závodu Michael Masi byl naprosto zlomený, když počasí narušilo a poté úplně zrušilo 15. kolo kvalifikace, které bylo pro ruský tým Formule 1 tou nejvyšší prioritou.

Velká cena Ruska byla znovu a znovu odkládána, protože déšť téměř znemožnil úřadům uspořádat jakýkoli závod Formule 3 nebo závod Formule 2 ve sprintu od pátečního večera. Prioritou může být závod, ale mraky a přeháňky proměnily celou oblast v obrovskou vodní plochu a slunce každý večer mizí dříve než v určený čas.

Pokud jde o vítězství v GP Ruska formule 1, Mercedes ovládl trať (vlastně tak činí od roku 2014) v pátečním volném tréninku, když Fin Valtteri Bottas je daleko před sedminásobným šampionem Grand Prix. Lewis Hamilton. Max Verstappen z Red Bullu má 5bodový náskok před Lewisem Hamiltonem, ale Nizozemec začne vzadu představením nového motoru, takže Hamilton má letos v ruské Soči obrovskou šanci dotáhnout svou kariéru do celkem neuvěřitelných 100 výher.

Závěr

Závody Formule 1 byly vždy oblíbené zejména mezi všemi automobilovými nadšenci, protože nejenže přináší ty nejlepší motoristické sportovní vozy všem milovníkům automobilů, na které se mohou dívat, ale také vám dává maximální šanci představit si, že jste přímo tam a sedíte. na sedadle spolujezdce nebo možná i na sedadle řidiče, když si na závodní dráze zapínáte navíjecí smyčky, abyste našli cestu k cílové čáře, kde získáte cenu Grand Prix všech dob.