Amerks zdržel Crunche pro čtvrté vítězství v řadě

První gól Ryana Scarfa jako Amerka přerušil nerozhodný výsledek 2:2 v polovině třetí třetiny a Rochester Americans se držel ve zbytku cesty, když tým zahájil svou třízápasovou jízdu výhrou 3:2 nad Syracuse Crunch Saturday. v Upstate Medical University Arena.

Poté, co šli 4-5-1-0 proti Crunch během kampaně 2017-18, jsou nyní Amerks ve svých posledních 23 zápasech proti Syrakusám 14-7-1-1 a dnešní výhra je čtvrtá v řadě od vyřazení zahájení sezóny. . Vítězství zlepšilo Rochester na 4-1-0-0 v mladé sezóně a posunulo Amerks do dvoucestné remízy s Hershey Bears o druhé místo v hodnocení Severní divize American Hockey League.

Obránce nováčka Ryan Jones (1+1) vstřelil svůj první profesionální gól, aby zajistil Amerks první vedení v soutěži v polovině první třetiny a asistoval Scarfovu konečnému vítězi zápasu, aby proměnil svůj druhý vícebodový pokus v kampani. Brett Murray (1+1) následoval příklad ve druhé sloce, získal svůj druhý bod v noci sečtením a zaznamenal svůj první vícebodový zápas v tomto roce. Scarfo zpečetil vítězství svým druhým vítězným gólem v AHL v kariéře. Jean-Sebastian Dea (0+1) prodloužil svou bodovou sérii na čtyři zápasy asistencí, zatímco Michael Mersch (0+1) přidal svůj první bod jako Amerk s pomocníkem na ukazateli třetí třetiny týmu.

Zkušený brankář Dustin Tokarski (1-1-0) se poprvé od úvodního večera dostal do brankoviště a získal své první vítězství jako Amerk s 37 zákroky proti svému bývalému týmu.