Amerky připadají na Monsters v OT, 6.-5

Rochester Americans se vzdal vedení ve třetí třetině a v pátek večer v Blue Cross Areně podlehli Cleveland Monsters 6:5 v prodloužení. S prohrou, Amerks klesl na 7-4-1-0 v sezóně.

Rochester vedl 5:4 a do konce pravidla zbývalo něco málo přes minutu, když Cleveland srovnal zápas a poslal jej do prodloužení. Minutu a půl do prodloužení vstřelili Monsters vítězný gól, aby dokončili vítězství zezadu.

Filip Cederqvist vstřelil svůj první gól v American League Hockey a později přidal další a vedl útok Amerks. Aleksandr Kisakov také vstřelil svůj první gól v AHL, zatímco Chase Priskie a Mitch Eliot našli zadní branku. Isak Rosen nasbíral pár asistencí.

Rochester se zabývá některými problémy v síti. Ukko-Pekka Luukkonen byl poškrábán těsně před zápasem s příznaky podobnými chřipce. Michael Houser tedy odstartoval a odvrátil 24 z 27 střel, než opustil hru na začátku třetí třetiny s příznaky podobnými chřipce. Beck Warm, který byl odvolán z Cincinnati Cyclones, dohrál zbytek zápasu a zastavil pět z osmi střel.

Amerks šli 2 na 3 na přesilovou hru a 2 na 4 na pokutové kopy.

Rochester zamíří do Belleville, aby se v sobotu utkal se Senators. Odhození puku je naplánováno na 19:00.