Bills porazil Jets v úvodu sezóny 27-17 (úplné zpravodajství)

Po první čtvrtině to vypadalo, že to bude průšvih, když se Buffalo Bills dostali do rychlého vedení 14:0.

Ale pár chyb rozehrávače Bills Joshe Allena umožnilo Jets poflakovat se po většinu zápasu, než je Buffalo ve druhém poločase odložilo. Bills vyhráli 27-17, ale zápas nebyl nikdy příliš blízko.

Allen byl po většinu odpoledne skvělý. Zakončil svou první hru na 300 yardů v kariéře a měl celkem tři touchdowny proti obraně Jets, která neměla žádné odpovědi. Obrana Bills ten den vzdala jednu velkou hru, ale do značné míry zastavila Sama Darnolda a útok Jets. Bills měli celkem 404 útočných yardů ve srovnání s pouhými 254 pro Jets.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

SOCIÁLNÍ:

NÁHLED HRY:

The Bills zahájí sezónu 2020 domácím zápasem proti New York Jets. Je to 14., co se tito dva utkají na domácím otvíráku, což je nejvíce v NFL od roku 1960. Buffalo vyhrálo svůj úvodní zápas proti Jets v roce 2019, dokáže to i letos?