Billové se vrátí, aby potrestali náčelníky

Vraťte se do ledna 2021 a Buffalo Bills byli v play-off NFL a představovali si šanci dostat se až do hry Super Bowl. Kansas City Chiefs však měli jiné plány. Navzdory brzkému vedení 0-9 proti Bills v první čtvrtině pomohl Mahomes vést boj ve druhé a třetí čtvrtině, což by pomohlo Chiefs na jejich cestě k Super Bowlu. vítězstvím 38:24 .

A tak se Buffalo Bills v neděli večer chystali na odvetu, když chtěli potrestat Chiefs za bolestivý odchod ze zápasu play off minulé sezóny. Ale ačkoli to byl zápas pro dva z nejlepších týmů AFC, nemělo to žádný význam, stále jen na začátku sezóny. Takže kromě vychloubání se, protože je před námi ještě spousta zápasů, mají obě tyto franšízy šanci dostat se do play-off bez ohledu na to, jak dopadne nerozhodný výsledek.

A to i přesto, že Chiefs jsou favority pro Super Bowl v mnoha aplikacích pro sportovní sázení v této sezóně , byli to Bills, kdo na konci dostal tu sladkou chuť vítězství, když si prorazil cestu k působivému vítězství 38-20 nad Chiefs. Možná to nevynahradí ztrátu, kterou zažili na začátku roku, ale bylo by hezké dokázat, že dokážou porazit jeden z nejlepších týmů v NFL, a to také přesvědčivě. A tady je přehled toho, jak se to všechno stalo.

Po celou dobu dominují účty

Na rozdíl od jejich předchozí hry se nejednalo o případ, kdy by se Billové dostali brzy do vedení a náčelníci se probojovali zpět do hry. Tentokrát se Billové ujali vedení, prodloužili ho a drželi se za každou výhodu, kterou mohli získat. Byl to neuvěřitelný a dominující výkon s quarterbackem Joshem Allenem, který tahal za nitky.

Bills and the Chiefs jsou dva z nejlepších útočících týmů v NFL, ale byla to špatná obrana, která Chiefs zklamala, protože neustále pouštěli Bills waltz přímo skrz ně. První čtvrtina začala pomalu, protože oba týmy se snažily získat nějaké body na palubovce a dostat se do hry. A tentokrát to byli vlastně Chiefs, kdo zaregistroval body jako první, přičemž Butker kopal 38yardový field goal za 3 body. Ale pak muž hodiny, Josh Allen, provedl TD run, aby se Bills dostal do vedení.

Ve druhé čtvrtině se Chiefs opět ujali vedení, když Mahomes hodil 5yardový touchdown pass a udělal to 10-7 pro Kansas. Ale pak Bills zaznamenali 17 po sobě jdoucích bodů bez odpovědi, počínaje Emmanuelem Sandersem, který se dostal na konec 35yardové touchdownové přihrávky od Joshe Allena a dostal se do vedení 24-10. Než Butker dal před koncem čtvrtiny další gól z pole, aby skóre zvýšil na 24-13.