Bills porazil Jets 18:10 se šesti góly ze hry (úplné zpravodajství)

Říká se, že výhra je výhra, a to je 100% pravda, ale je strašně těžké cítit nadšení z toho, jak Buffalo Bills porazili v neděli odpoledne na MetLife Stadium dosud nevyhrané New York Jets 18-10.

Škaredý? Ano, to je jedno z mnoha slov, které byste pro toto mohli použít, a pár nadávek přimíchaných do popisu by nebylo na místě.

Kdysi dynamický útok Buffala šel 60 minut proti jedné z nejhorších obran v NFL a nedokázal vstřelit touchdown, ale zachránila ho vlastní obrana, která setřásla špatný začátek a dominovala ve druhé polovině hry.

Jo, a byl tu nováček kicker Tyler Bass, který může být tím nejbláznivějším hráčem na soupisce Buffala. Všechny body Buffala získal šesti góly z pole, což vyrovnalo týmový rekord Steva Christieho v jediném zápase. Také dvakrát minul, včetně jednoho ze 37 yardů ve čtvrté čtvrtině, což by Bills pomohlo zajistit vítězství o něco dříve.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

SOCIÁLNÍ:

NÁHLED HRY:

The Bills zahájili sezónu 2020 výhrou 27-17 proti Jets v týdnu 1. Buffalo má šanci zamést sérii Jets v neděli. Pokud by Bills vyhráli, bylo by to jejich první vymetení Jets od sezóny 2015. Ten rok porazili Jets 22-17 v obou zápasech.