Účty překonaly ošklivou první polovinu, porazily delfíny 26:11 (úplné zpravodajství)

Děsivá první polovina na Halloween vyděsila Billsovy fanoušky. Buffalo dokázalo za první dvě čtvrtiny získat pouze tři body a celkem 102 yardů útoku a šlo do poločasu nerozhodně s Miami Dolphins 3-3.

Pak se ve druhém poločase vše otočilo. Pozdě ve třetině začal útok nacházet svůj rytmus, když Josh Allen a Bills pochodovali po hřišti na 80 yardovém touchdownu o 13 hrách, zakončeném hodem od Allena na Gabriela Davise na osm yardů. Bod navíc Buffala jim zajistil vedení 10-3.

Poté, co si vynutili punt v Miami, se Bills hned vrátili do práce na další útočné dráze. Šli devět her a 89 yardů do endzóny. Allen se tentokrát spojil se Stefonem Diggsem a ve čtvrté čtvrtině zvýšil Buffalo na 17-3.

Miami dokázalo vstřelit vlastní touchdown a získat dvoubodovou konverzi, aby se stáhlo do šesti bodů, ale to je tak blízko, jak by se dostali. Bills odpověděli gólem z pole od Tylera Basse a udělali z toho znovu zápas o dva skóre.

Při další jízdě v Miami si Buffalo vynutilo obrat, když Jordan Poyer vybral přihrávku od Tua Tagovailoa. Tento drive vyústil v touchdown, když Allen dal hru k ledu sedmiyardovým touchdown runem.

Bills si odvezli domů výhru 26-11.

Josh Allen zakončil den 249 yardy kolem a dvěma touchdowny. Allen byl také vedoucí rusher s 55 yardy na osmi nosičích.

Cole Beasley odehrál svůj nejlepší zápas v sezóně. Den zakončil s 10 chyty a 110 yardy.

Vítězství Buffala posouvá jejich rekord na 5-2 a 2-0 v AFC East.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Buffalo Bills a Miami Dolphins mohou hrát ve stejné divizi, ale tím podobnosti končí. Bills sedí na vrcholu AFC East s výsledkem 4-2 a jsou pravděpodobně nejlepším týmem tohoto roku ve fotbale, zatímco Dolphins klesli na konec své divize po začátku 1-6.

Ano, delfíni byli ještě horší než New York Jets.

Miami prohrálo šest zápasů v řadě, zatímco Buffalo se podle všeho připravuje na možný závod v Super Bowlu. Bills také končí týden na rozloučenou, což dělá tuto silniční hru ještě náročnější pro delfíny, kteří hledají své první vítězství od týdne 1.