Směnky utrpěly trapnou ztrátu pro Jaguars, 9-6 (plné pokrytí)

top 10 nejdražších značek hodinek

Už druhý týden v řadě se Bills potýkali s podřadným týmem, který vstoupil pouze s jednou výhrou.

Tentokrát Bills nedokázali vyhrát, protože podlehli Jacksonville Jaguars 9-6.

Ofenzivní řada s chybějícími startéry Spencera Browna a Jona Feliciana se mocně trápila. Josh Allen hodil dvě interception, byl čtyřikrát vyhozen a prohrál fumble. Skončil 31 za 46 s 264 yardy.

Bills byli schopni získat góly z pole na svých prvních dvou jízdách hry, ale poté následovali tři punty, dvě zachycení, šmejd a turnover na downech.

S koncem prvního poločasu Jaguars jeli a dostali se do červené zóny, ale Carlos Hyde míč odkopl. Vstup do čtvrté čtvrtiny byl nerozhodný 6:6.

Vrcholem prvních 45 minut hry byl Josh Allen o podivnostech Joshe Allena. Na konci prvního poločasu vyhodil Allen z Jacksonville Buffalo’s Allena, což je jediný případ, kdy byl hráč vyhozen hráčem s jeho vlastním jménem.

Na konci třetí čtvrtiny Allen zachytil Allena při prvním zásahu obránce v kariéře.

Ve čtvrté čtvrtině šílenství pokračovalo. Na začátku čtvrtiny dal Jacksonville gól z pole a dostal se do vedení 9-6. Při následné jízdě Allen odkopl míč a získal ho Allen z Jacksonville.

S jednou poslední šancí na remízu nebo výhru v zápase, Allen vzal pytel na třetím a sedmém místě na 39 yardové čáře Jacksonville. Na čtvrté a dlouhé, Allen nemohl najít otevřený přijímač a hodil nedokončení Stefonu Diggsovi.

kolik je čtvrtá kontrola stimulu

Devin Singletary byl nejlepším běžcem týmu a dokončil s pouhými 16 yardy na pět přenosů. Zack Moss opustil zápas se zraněním hlavy. Diggs byl nejlepším přijímačem se šesti chyty na 85 yardů, ale po většinu hry byl neviditelný.

Taron Johnson opustil hru a byl vyloučen s otřesem mozku.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Bills se v této sezóně připravují na svého třetího soupeře na AFC South. Buffalo zamíří do Jacksonville, aby se ujal týmu s pouze jednou výhrou už druhý týden v řadě.

Bills se v neděli utkají se svým druhým nováčkem v sezóně poté, co ve 4. týdnu porazili nováčka Houstonu Davise Millse. Od příchodu do Buffala byl Sean McDermott blízko k dokonalosti proti nováčkům. Bills hráli od roku 2017 proti šesti nováčkům a v těchto zápasech vedou 5:1.

V těchto šesti hrách nováčci rozehrávači házeli pouze na čtyři přihrávky, zatímco zahodili 13 zákroků. Také zveřejňují v průměru 58,7 pasažérského hodnocení a byli 15krát vyhozeni. Mills zaznamenal nejnižší hodnocení přihrávajících (23,4) a Devlin Hodges a Mills házeli za nejvíce zachycení (4) proti Bills.