Bills zlomil dvouzápasový smyk s výhrou nad Browns v Detroitu (úplné zpravodajství)

Buffalo Bills (7-3) v neděli odpoledne na Ford Field v Detroitu překonali dvouzápasový smyk vítězstvím 31-23 nad Cleveland Browns (3-7).

Útok Buffala začal pomalu a většinu prvního poločasu se vlekl, dokud Josh Allen na konci druhé čtvrtiny nenašel Stefona Diggse v zadní části endzóny, aby Bills vedli 13:10. Buffalo se nikdy neohlédlo, když skórovalo na všech svých pěti drženích ve druhém poločase a získalo tolik potřebnou výhru.

DiSanto Propane (billboard)

Běžecká hra Bills vypadala opravdu dobře, protože Devin Singletary nesl míč 18krát na 86 yardů s touchdownem. Nováček James Cook nasbíral kariérní maximum 86 yardů na 11 přenosech.

Tyler Bass měl rušný den, když dal šest branek z pole, včetně 56yardového, druhého nejdelšího v jeho mladé kariéře.