Boeheimova armáda vyřazena v TBT: Špatná střelba, nedostatek skórování ničí tým Syrakus

Boj Boeheimovy armády za prvním titulem TBT selhal v sobotním čtvrtfinále v Columbusu, když prohrál se Sideline Cancer 65:48.

Eric Devendorf vedl Boeheimovu armádu se 14 body. Andrew White III měl 11 bodů a šest doskoků a John Gillon přidal 10 bodů a čtyři asistence. Donte Greene vedl tým s devíti doskoky.

rochester red wings harmonogram 2015

První dvě třetiny se hrálo jako obranný boj. Boeheim's Army a Sideline Cancer byly o přestávce nerozhodné, 24:24. Sideline Cancer převzal vedení ve třetí třetině a ve čtvrtletí překonal Boeheim’s Army 24:10. Boeheimova armáda se z deficitu nikdy nevzpamatovala.

V roce 2020 se Boeheim's Army zúčastnila šestého ročníku soutěže TBT v sedmileté historii turnaje. Generální manažer Boeheim’s Army Kevin Belbey a trenér Ryan Blackwell, oba absolventi Syrakus, vedli letošní vstup.