Cornell porazil Browna v prodloužení 3-2

smrtelná autonehoda rochester ny

Juniorský útočník Matt Stienburg vstřelil dva góly, včetně svého druhého vítěze v prodloužení v sedmém zápase sezóny, aby v pátek večer na Lynah Rink pozvedl mužský hokejový tým Cornell k vítězství 3:2 nad Brownem.

Box skóre

Cornell (6-1, 4-1 ECAC Hockey, 2-1 Ivy League) – který vstoupil do víkendu na devátém místě v anketě USA Today/USA Hockey Magazine a na 10. místě v anketě USCHO.com – nikdy nezaostal ve svém čtvrtém vítězství v řadě hra. Ale Big Red musel přežít spoustu úzkostných chvil, když se Brown (1-3, 1-3, 1-2) shromáždil, aby si vynutil extra frame.

To vše skončilo v prodloužení tři na tři, kde se Big Red ve svém prvním nájezdu do nového formátu NCAA zlepšil na 3:0, aby po základní hrací době přerušil remízu. Hra začala tím, že juniorský obránce Sam Malinski zasadil velkou trefu na Cornellově modré čáře, aby narušil Brownův postup puku. Medvědi udrželi zónu, ale snažili se dotlačit puk ke štěrbině, ale Stienburg zachytil přihrávku a zahájil protiútok.

jak pěstovat autoflowers venku

Stienburgova přihrávka poslala Andreeva v rychlosti na levou stranu neutrální zóny, zatímco Malinski – jehož střídání se blížilo celé minutě – se vyhnulo změně tím, že urychleně proletělo kolem lavičky Big Red a do zóny. Andreev nikdy nemohl najít předjížděcí dráhu k Malinskimu, ale jeho jízda k síti si vynutila rychlý ústup od všech Brownových obránců a Andreev využil prostoru k tomu, aby se zastavil a vmanévroval se do slotu. Zpožděný útok umožnil Stienburgovi najít prostor v kruhu na svém křídle, kde ho Andreev našel perfektní přihrávkou na jednorázovku, kterou Stienburg prostřelil blokaře brankáře Browna Mathieu Carona.

Stienburg byl také zodpovědný za první gól Big Red, když do konce první třetiny zbývalo 59,9 sekundy. Ke gólu se přidali také Andreev, který se může pochlubit 10 body za poslední tři zápasy, a čerstvý obránce Hank Kempf. Po pouhých 21 sekundách druhé třetiny to byl útočník druhého ročníku Kyle Penney, který trefil třetí v sezóně a zdvojnásobil náskok.

Když se ale hra ve druhé třetině přesunula z primárně hry pět na pět do hry poseté přesilovými hrami, našli si Medvědi cestu zpět do hry.

Byl jsem zklamaný z toho, jak naši kluci hráli dnes večer po první třetině, řekl Mike Schafer ’86, hlavní trenér mužského hokeje Jay R. Bloom ’77 v Cornellu. Myslel jsem, že to dost připomínalo hru Unionu (12. listopadu) – vyšli jsme a byli hrozní v přesilovce, když jsme dali druhý gól. … Myslím, že jsme si mysleli, že to bude jednodušší, než to bude.

Poté, co Big Red promarnil první dvě přesilovky ve hře, kyvadlo se otočilo zpět k Bears – a ti to využili. Cole Quisenberry skóroval na výhodu muže v polovině zápasu, poté Michael Maloney skóroval při odskoku a vyrovnal stav zápasu na 16:23, aby mohl hrát do třetice.

Jakmile získáme náskok, chceme být schopni toto vedení udržet. Ale není to snadná věc a máme mladý tým a myslím, že to všechno je součástí rostoucího procesu, řekl Stienburg. Celkově jsme vyhráli a to chceme udělat, ale chceme si to tam trochu usnadnit a nemuset chodit do prodloužení.

Ale když bylo Cornellovo penaltové zabití potřeba nejvíce na velkou penaltu jen asi dvě minuty po gólu Maloneyho, splnilo se to. Nate McDonald udělal v noci tři ze svých 30 zákroků, které dosáhl v kariéře nejvýše, aby pomohl zabít Brownovu příležitost a nakonec pomohl Big Red vyhrát v prodloužení.

Lowe's home Improve Rochester, NY

Pětiminutový PK byl pro nás opravdu velký. …Na lavičce se za nás postavilo mnoho kluků, řekl McDonald. Když se chlap takhle zhroutí, je to jen příležitost pro ostatní kluky, aby si vybrali chlapa. Myslím, že to je to, co jsme dnes večer udělali.

můžete si volně koupit léky na erektilní dysfunkci

Stienburg se svými dvěma výsledky převzal vedení týmu v počtu gólů s pěti a zároveň rozšířil svou bodovou sérii na šest nejlepších zápasů kariéry – včetně osmi bodů za poslední tři zápasy. Kempfova asistence posunula jeho bodovou sérii na čtyři zápasy.

Cornell postoupil do nerozhodného stavu o první místo v ECAC Hockey s nečinným Harvardem, což oběma týmům přineslo 11 bodů v pěti zápasech. Big Red bude mít příležitost získat toto vedení samostatně v sobotu, kdy se v 19 hodin utká s Yale. v posledním skutečném domácím zápase týmu na Lynah Rink po více než dvou měsících.

Hráli jsme špatně? Ne, nemyslím si, že jsme hráli špatně, řekl Schafer. Hráli jsme dostatečně dobře podle našich standardů? Ne. … Někteří kluci reagovali dobře a někteří ne.