Cornell se výhrou nad Quinnipiac zlepšuje na 7-0

Juniorský brankář Matthew Galajda provedl 13 ze svých 22 zákroků ve třetí třetině, aby pomohl přesilovkovému gólu druhého útočníka Michaela Regushe ve druhé třetině prosadit se jako vítěz zápasu za mužský hokejový tým Cornell při vítězství 2:1 nad ECAC Hockey. rival Quinnipiac v pátek večer na Lynah Rink. Díky vítězství se Big Red – druhý v zemi v průzkumech USCHO.com a USA Today/USA Hockey Magazine – podruhé za poslední tři roky zlepšil na 7:0.

Michael Regush proměnil vítězný gól v přesilovce během druhé třetiny mužů Cornell

jak dlouho je podpora v nezaměstnanosti v ny

První třetina sice branku nepřinesla, ale skončila návalem aktivity před Galajdou. Udělal pár zákroků v pozoruhodném úseku tří quinnipiacských podivných spěchů v rozmezí pouhých 27 sekund.

Cornell (7-0, 5-0 ECAC Hockey) poté udeřil nejprve gólem juniorského útočníka Brendana Locka na začátku druhé třetiny. Quinnipiac (6-5-1, 2-2-1) kontroval pátým gólem Nicka Jermaina v sezóně, aby vyrovnal na 1, ale Regush vrátil Big Red definitivně nahoru jen o stín přes dvě minuty později. Poprvé od sezóny 2005-06 to dalo přesilovou hru Big Red, která vede zemi se 40% konverzním poměrem, alespoň jeden gól v každém z prvních sedmi zápasů týmu.