Cornell prohrává těžký zápas s Colgate

Junior Richie Kenney házel na 268 yardů a 87 yardové zotavení po touchdownu starší Jelani Taylorové na konci prvního poločasu podnítilo sobotní rally fotbalového týmu Cornell, ale Colgate si vynutil obrat při sestupech na svém vlastním území v poslední minuta k udržení vítězství 21-20 nad Big Red na Schoellkopf Field. Cornell klesl na 1-4, zatímco Raiders se zlepšili na 1-7.

Senior Harold Coles spěchal na 89 yardů na 17 přenosů za Cornella, který skóroval při svém prvním odpalu v zápase na 39yardový field goal od juniora Garretta Patly. Colgate odpověděl dvěma touchdowny koncem druhé čtvrtiny a dostal se do vedení 14-3, poté byl v nejlepší pozici, aby těsně před poločasem posunul vedení dále z Cornellovy 3yardové linie. Nováček Jake Stebbins vyhodil quarterbacka Colgate Granta Brenemana, což vedlo k Taylorovu dramatickému návratu. Namísto 17bodového manka v poločase, Patlaův bod navíc stáhl Cornella na čtyři body o přestávce.

Harold Coles spěchá po postranní čáře během prvního poločasu fotbalového týmu Cornell

Big Red se dostal do vedení ve třetí čtvrtině na Kenneyho 5yardovou touchdownovou přihrávku juniorovi SK Howardovi. Nájezdníci odpověděli touchdownem na další jízdě, aby se dostali do vedení čtvrtého. Cornell uhrál zápas o jeden bod na Patlův 28yardový field goal za stavu 13:49, ale nedokázal se přiblížit.