Crunch porazil Monsters 5-1

Syracuse Crunch dnes večer v Rocket Mortgage FieldHouse porazili Cleveland Monsters 5:1.

stimulační šek na 600 USD

Prohra prodlužuje sérii bez vítězství na pět zápasů a posouvá tým na 5-6-2-1 v sezóně a 2-1-2-0 v sérii osmi zápasů proti Monsters.

Max Lagace zastavil 27 z 32 střel v síti pro Crunch. Daniil Tarasov zaznamenal vítězství, když 23 z 24 ran mezi trubky pro Monsters odložil. Přesilová hra Syrakus byla 0 na 3, ale penaltové zabití bylo perfektní 4 na 4.

můžeme my občané cestovat do Španělska

Cleveland byl první na palubovce 4:27 do hry. Adam Helewka nabruslil puk do pásma po levé straně a z pravého kruhu poslal přihrávku na Brendana Gaunce. Ve druhé třetině zdvojnásobili svůj náskok 1:19, když Trey Fix-Wolansky poslal domů zápěstí z pravého bodu vhazování.

Crunch nakonec zareagoval a ukradl jeden zpět v polovině středního rámu. Remi Elie vykopal puk podél koncových desek a vycentroval ho, aby ho Gabe Fortier mohl naštípnout.

Cleveland získal zpět svůj dvoubrankový náskok, když ve druhém zbývalo 4:09. Cole Cassels vyrazil po levé straně a porazil Lagaceho během 2-na-1.

Monsters pokračovali v budování svého náskoku na dalším spěchu podivných mužů v 11:05 třetí třetiny, kdy Justin Scott pronesl puk po pravé straně, než ho vypálil. Ve 14:50 se Gaunce omotal kolem zadní části v kleci a zasekl ve své vteřině noci, aby zajistil výhru.