Crunch down Marlies, 2-1

Poté, co vzdali první gól, Syracuse Crunch se shromáždili kolem Toronto Marlies, aby dnes večer v Coca-Cola Coliseum vyhráli 2:1.

Gemel Smith a Taylor Raddysh zaznamenali gól a asistenci, aby pomohli zvednout Crunch na 29-23-4-5 v sezóně a 3-1-0-0 v sérii šesti zápasů proti Marlies.

mohu použít staré známky k odeslání dopisu

Brankář Spencer Martin proměnil 31 z 32 střel v síti pro Crunch. Joseph Woll zastavil 27 z 29 mezi trubkami pro Marlies. Syracuse nedokázaly proměnit svou jedinou příležitost přesilovky, ale na penaltový zabití zahrály perfektní 7:7.

Marlies otevřeli skóre ve 13. minutě první třetiny. Teemu Kivihalme se dostal k puku, uřízl pravé křídlo a procpal puk za Martina. Asistence si připsali Timothy Liljegren a Matt Lorito.