ELITE OPĚT: South Seneca Lady Falcons top ND-Batavia, návrat do NYSPHSAA Far West Regional (plné video ze hry)

Tři rovnou mistrovství sekce V. Tři přímé cesty do regionální hry NYSPHSAA Far West Regional. S vítězstvím 61:41 nad Notre Dame-Batavia v úterním večeru v kvalifikaci sekce V třídy C NYS v Marion jsou South Seneca Lady Falcons jen jedno vítězství od třetího přímého postupu do Final Four třídy C státu New York. .

Poté, co v první čtvrtině vyskočila do 10bodového vedení, se Notre Dame-Batavia dokázala ve druhé třetině stáhnout až na 1 bod, než seniorka z Jižního Seneka Skylar Shaulisová trefila pár tří ukazatelů, zatímco její sestra, nováček Logan Shaulis, pohřbil dalšího z velké vzdálenosti, aby dal Lady Falcons dopředu, aby zůstaly.

jak udělat z videa virální

Juniorka Jenna McDonald vedla South Seneca v bodování se 17 body a 7 asistencí. Zápas opustila pozdě ve čtvrté čtvrtině poté, co si upravila kotník a poslední 2 minuty sledovala z lavičky s bércem obaleným ledem.

prst jezero státní park ny

Skylar Shaulis nastřílela 14 bodů a stáhla 10 doskoků, zatímco Jade Parson byla držena na 7 bodech, přičemž chytila ​​10 doskoků a zablokovala 3 střely. Logan Shaulis zaznamenal 7 bodů za 7 doskoků a 3 asistence a Emma Fletcher zaznamenala 7 bodů. Alissa Fletcherová přidala 4 body a Avrielle Fletcherová ve své první akci v sezóně poté, co se zotavila ze zranění kolena, zahrála pár pozdních trestných hodů pro své první body v sezóně.

Notre Dame-Batavia vedla Margaret Sutherlandová, která dosáhla herního maxima 18 bodů, zatímco Callie McCulley přidala 16 pro vítěze sekce V třídy C1 ve ztrátě.

kolik stojí phil hellmuth

Další na řadě pro South Seneca je šampion 6. třídy třídy C Allegany-Limestone Gators. Gators přináší rekord 22-1 do regionálního zápasu Far West, který se hraje v sobotu večer na Rush-Henrietta High School. Budou se muset potýkat s vedoucí střelkyní Gators Morgan Davisovou, která má průměrně 18 bodů a 13 doskoků na zápas, a jejím spoluhráčem Brookem Giardinim, který má průměrně 14 bodů na zápas.

LivingMax bude v sobotu večer streamovat sobotní hry Far West Regional ve třídě C a třídě B na rádiu LivingMax od 17:00. V 17:00 se utká zápas South Seneca vs. Allegany Limestone a v 19:00 se utkají neporažení Midlakes Screaming Eagles proti vítězi státní kvalifikace Section 6 Class B mezi Southwestern a Fredonia, která se bude hrát ve středu večer.

LivingMax Sports bude také živě vysílat ve středu večer z Rush-Henrietta pro Sekci V Boys State Qualifiers ve třídě C (Lyons vs. Northstar Christian v 18:30) a třídě A (Wayne vs. Irondequoit ve 20:15)