ER/Gananda postoupí do státního semifinále s výhrou 26-24 nad Medinou

Photo Via: Mary Margaret Johnson

East Rochester/Gananda Bombers (12-0) porazili Medina Mustangs (11-1) konečným skóre 26-24 v neuvěřitelně vzrušující třídě C Far West Regional na Williamsville South High School v sobotu odpoledne.

Utkání šlo do poločasu za nerozhodného stavu 6:6.

Mustangy a bombardéry zaznamenaly ve třetí čtvrtině dva touchdowny a do čtvrté čtvrtiny šly za nerozhodného stavu 18-18.

ER/Gananda získali zpět vedení dvě minuty v poslední čtvrtině po touchdownu a dvoubodové konverzi.

Bill perkins čisté jmění 2016

Medina zaznamenal touchdown se sedmi minutami před koncem a snížil vedení na 26:24, ale pokus o dva body byl neúspěšný.

Mustangové měli šanci jít do vedení nebo vyhrát zápas se zbývajícími 2:55, ale při sestupech míč otočili.

Díky výhře postoupí ER/Gananda do semifinále atletické asociace veřejné střední školy státu New York 27. listopadu na střední škole Cicero-North Syracuse, kde se utká s šampionem středního regionu Chenango Forks.