ER/Gananda podlehne Chenango Forks ve státním semifinále 39-18

Photo Via: Marquel Slaughter

East Rochester/Gananda Bombers (12-1) podlehli Chenango Forks Blue Devils (11-1) konečným skóre 38-19 v chladném a zasněženém semifinále třídy C na střední škole Cicero-North Syracuse v sobotu odpoledne. .

Zander Arnold z Chenanga se prostě nedal zastavit, když zaznamenal čtyři touchdowny a zaznamenal zákrok, aby dovedl Blue Devils k jejich sedmému utkání státního šampionátu za posledních devět let.

Tři ze čtyř Arnoldových touchdownů přišly v prvním poločase a Chenango Forks vedl v polovině druhého čtvrtletí 21:0.

ER/Gananda se konečně dostal na board těsně před poločasem a Chenango Forks vedl o přestávce 21-6.

Bombers zahájili druhý poločas touchdownem, aby snížili vedení Blue Devils na 21:12 a poté udrželi Chenango Forks ve třetí čtvrtině bez skóre. Bylo to však tak blízko, jak jen to mohlo být. Chenango Forks ve čtvrté čtvrtině překonal ER/Gananda 18-6 a táhl za vítězstvím.

Chenango Forks se přesune do hry Schuylerville ve hře státního šampionátu třídy C v pátek večer v Carrier Dome v Syrakusách.