Fotbal Hobart propadl SUNY Oneonta 3:1

ONEONTA, N.Y.- Fotbalový tým Hobart College byl dnes odpoledne poražen Oneontou 3:1 v nekonferenční soutěži na Red Dragon Field. Red Dragons vstřelili tři góly v prvním poločase, když získali Pohár starosty 2022.

Milton Mancias Magana se postaral o vítězství Oneonty (4-0-0). Nate Hanna odehrál celých 90 minut v brance za Red Dragons a dokázal jeden zachránit. vstřelil gól za Statemen (2-1-1). Guillermo Castaneda Chang a mezičas v brance Hobart, dohromady pro pět zákroků.

PRVNÍ POLOVINA:

kdy přichází 4. podnět
  • Hobart měl první šanci zápasu v páté minutě z přímého kopu. střela z 19 yardů těsně minula levou brankovou tyč.
  • Ve 12. minutě otevřel skóre pro Red Dragons Joe Holder. Střelu ze šesti yardového boxu trefil do pravého horního rohu klece.
  • Zdá se, že Statemen v 15. minutě vstřelili vyrovnání, ale gól byl odmávnut kvůli ofsajdu hráče.
  • O necelou minutu později vstřelil svůj první gól v utkání Magana, který zasunul střelu do pravé strany klece.
  • Magana vstřelil svůj druhý gól v utkání ve 28. minutě. Byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem turnaje, víkend zakončil se třemi góly a asistencí.

DRUHÁ POLOVINA:

• Druhý poločas otevřel Hobart, který vyvíjel tlak na ofenzivní konec hřiště. málem proměnil, ale jeho střelu z vápna zastavil gólman Oneonta.
  • Státníci se probili v 69. minutě. Caron inkasoval přihrávku od  a proklouzl střelou do pravé tyče pro svůj první gól v sezóně.
  • Caron zůstával nebezpečný v závěrečných fázích soutěže, ale nemohl najít dostřel. V posledních 10 minutách hry měl dvě střely, které těsně minuly levou brankovou tyč.

CELOTURNAJOVÝ TÝM:

• Obránce a záložník získali místo v turnajovém týmu Pohár starosty 2022.
  • Lescher hrál o víkendu klíčovou roli v Hobartově obraně. Sheehan si připsal asistenci u vítězného gólu proti Hartwicku.

NAHORU DALŠÍ:
Hobart se vrátí na Cozzens Field příští sobotu, 17. září, kdy přivítá Rochester v Ženevě v New Yorku. Začátek nekonferenční soutěže je naplánován na 14:00.