Geitnerův 50bodový nárůst Bloomfield nad Honeoye ve 2 OT thrilleru (souhrn W-FL 12/12)

V úterý večer to trvalo 2 prodloužení, ale Bloomfield Bombers přežili cestu do Honeoye, aby unikli výhrou 101:99 v nejnapínavějším zápase roku ve Wayne-Finger Lakes.

Patrick Geitner, senior Patrick Geitner, explodoval téměř o polovinu výkonu svého týmu a skončil s neuvěřitelnými 50 body. Ještě působivější je, že jen 6 z 50 bodů přišlo na trojky. Týmový kolega Alexander Roach nastřílel 25, zatímco zbytek soupisky Bombers dal dohromady konečných 26.

Bloomfield brzy v zápase zaostával 19-3, ale vrátil se s 29 body ve druhé čtvrtině a dostal se do vedení, než Jon Marble z Honeoye srovnal zápas o tři body v poločase.

jojo siwa termíny setkání a pozdravu 2018

Junior Bulldogs Tyler Rudolph by vyrovnal zápas při ležce s 8 sekundami do konce pravidla a poté zablokoval Geitnerův poslední druhý pokus poslat zápas do prodloužení, nerozhodně 81 za kus.

V prvním prodloužení Max Yale vyrovnal zápas trojkou v ubývajících sekundách a poslal zápas do druhého prodloužení s nerozhodným výsledkem 87.

Když na konci druhého prodloužení zarachotil poslední pokus Yale o tři body, oslava byla pro Bloomfield, který se zlepšil na 2:0 na Západě, zatímco Honeoye klesl v lize na 2:2.

LivingMax Sports bude v Bloomfieldu ve čtvrtek večer, kdy Bombers moderuje Marcus Whitman LIVE v 19:30 na LivingMax Radio s kompletní video záznam ze hry streamovaný živě ve 23:00 . Brendan Harrington a Tane Robinson budou mít hovor. Oba týmy jsou nerozhodné o první místo ve FL West 2:0.

V JINÉ AKCI W-FL BOYS ÚTERÝ NOC…

DUNDEE 30 @ JIŽNÍ SENECA 50
Za Falcons vedl Anthony Reff s 18 body. Matt Kenyon skóroval 8 a John Zajac nahrál 11 doskoků. Robbie Clark vedl Skoty s 11 body ve ztrátě.

HAC 49 @ ČERVENÁ BUNDA 47
Xavier Israel z Wolves nastřílel 19 bodů včetně vítěze zápasu se 4 sekundami do konce regulace, protože HAC se zlepšil na 2-1 ve FL West a 5-1 celkově.

NEAPOL 68 @ ROMULUS 56
Evan Bay dosáhl kariérního maxima 7 trojek a skončil s 25 body, když Neapol porazila Romula. Cole Rathbun přidal 15 bodů za Big Green.

ŽENEVA 56 @ LOTUS 47
Panthers zvýšili svůj sezónní rekord na 3-2 výhrou na hřišti Vertusu v úterý večer, kdy 22 z jejich 24 vstřelených gólů z pole přišlo na asistenci. Christian Tapscott vedl v Ženevě s 11 body z lavičky, zatímco Reid Patchett a Akim Hudson zaznamenali každý po 10. Patchett také stáhl 7 doskoků. Tajman Ball opustil Vertus se 17 body.

MARCUS WHITMAN 34 @ LIVONIA 64
Wildcats klesají na 3-2 v sezóně po 30bodové ztrátě s Livonia Bulldogs.

MIDLAKES 55 @ WATERLOO 45
V bitvě o FL East bez porážky, LivingMax Sports #1 zařadil Midlakes porazil kmen ve Waterloo za 28 body Alainy Forbes, 11 odskok. Za Waterloo skončila druháčka Jillian Panek s 11 body a 7 doskoky, zatímco starší strážce Logan Castiglione zaznamenal 11.

NR-WOLCOTT 24 @ MARCUS WHITMAN 53
Jordyn Chappelle nastřílel 22 bodů a Emily Thompson přidala 15 a 7 krádeží, aby vedla Marcuse Whitmana před Cougars v křížové hře West-Wayne. Kendall Huff skončila s 8 pro NR-W.

ROMULUS 44 @ NEAPOL 50
Haylea Langan byla v úterý večer na palubovce zaneprázdněná, když připsala 26 doskoků a 10 bodů pro Neapol, která porazila Romula o 6. Autumn Kunes zaznamenal 15 bodů, Sarah Glovine zaznamenala také 15 a stáhla 14 doskoků, zatímco Faith Glovine vytáhla 15 bodů. její vlastní odrazy.

AQUINAS 60 @ WAYNE 53
Chanel Alexander měl 28 bodů za Aquinas, který v úterý večer porazil Wayna 60:53. Eagles vedli Gabby Zenelovic, Alana Kornaker a Alexa Glanzel, kteří skončili s 12 body každý ve ztrátě.

PENN YAN 45 @ HORNELL 62
Penn Yan vedl ve třetí čtvrtině až o čtyři body, než nájezd 14:0 od Hornella odložil Mustangy.