Herons blank Huskies, 3-0

Hokejový tým William Smith College vstřelil v každé třetině gól, když dnes odpoledne porazil University of Southern Maine 3:0 v soutěži New England Hockey Conference v USM Ice Areně. Se svým třetím vítězstvím v řadě jsou Herons nyní 3-0-1 celkově a 2-0-0 v konferenční hře na začátku roku.

dvakrát skóroval a udělal 21 zákroků. Bylo to pro Hauserovou druhou odstávku v její kariéře. Haley McKim předvedl 23 zákroků za něco málo přes 58 minut práce v brance pro Southern Maine (0-4-0, 0-2-0).

KLÍČOVÉ STATISTIKY:

• William Smith zakončil zápas s náskokem 26:21 ve střelách na branku.
  • Volavky vedli v přesilové hře 1 na 2, zatímco Huskies byli 0 na 3 s bruslařem navíc.

PRVNÍ ÚSEK:

• Volavky otevřely skóre v čase 13:07 úvodní třetiny. trefila domácí odskok za svůj třetí gól v sezóně. a připsali si asistence na gól přesilovky.
  • O necelou minutu později měl Southern Maine šanci vyrovnat, ale Hauser se zastavil a šetřil Olivii Stewartovou a Georgie Snowovou.
  • Hauser okradl bodový výstřel Jordana Colberta v závěrečných sekundách třetiny.

DRUHÁ PERIODA:

• Ketchabaw dostal William Smith do vedení 2:0 těsně po polovině druhé třetiny. Prostřelila McKima na svůj druhý letošní gól. a získali asistence na gól.
  • William Smith měl výhodu 10-8 ve střelách na branku.

TŘETÍ PERIÓDA:

• Ketchabaw přidal branku do prázdné branky, když do konce zbývalo 26 sekund. Byl to její vedoucí týmový třetí gól v sezóně.
  • Hauserová zastavila všech pět střel, kterým v poslední třetině čelila.

KOUTEK TRENÉRA:

„Naše odolnost byla testována na začátku této sezóny a my reagujeme soustavným úsilím a důrazem na detail,“ řekl hlavní trenér. 'Udělali jsme dobrou práci, když jsme hru zjednodušili a udělali skvělý zátah na cestě, abychom mohli začít hrát NEHC.'

NAHORU DALŠÍ:

William Smith bude zpět v akci v pátek 11. listopadu, kdy začne domácí série proti Elmiře v Elmiře v New Yorku. Vhazování je naplánováno na 18:00. v Murray Athletic Center.