Hobart lakros porazil Bryanta 11-10

Brankář druhého ročníku Hobart College Kevin Holtby zaznamenal rekordně 23 zákroků a dovedl Statemen k dnešnímu vítězství 11:10 v severovýchodní konferenci v mužském lakrosu nad Bryant University. Hobart se zlepšil na 3-1 celkově a 3-1 v NEC, zatímco Bulldogs viděli, že jejich čtyřzápasová vítězná série skončila a sklouzla na 5-2, 3-1.

Holtby byl ve čtvrté čtvrtině vysoký a předvedl 10 zákroků, včetně dvou v poslední minutě, když Hobart zabil pár penalt a udržel si jednogólové vedení. Jeho 23 zastávek je nejvíce státníkem od doby, kdy Max Silberlicht ’10 zaznamenal 23 zákroků proti Syrakusám 23. března 2010.

musí veterináři hlásit kousnutí psa

Starší útočník Tommy Mott, který měl čtyři body v kariéře ve dvou zápasech proti Bryantovi, zaznamenal herní maximum čtyř bodů za tři góly a asistenci. Starší útočník Ryan Archer a juniorský záložník Bradley Simas vstřelili dva góly. Záložník druhého ročníku Adam Shea sebral týmových šest přízemních míčů.

bolest ven zelený maeng da

Bryant, který byl tento týden na 19. místě americké Lacrosse Top 20 a dostával hlasy v trenérských i mediálních anketách, dostal hattrick od Trevora Weingartena. Útočník prvního ročníku Logan McGovern měl také tříbodový den za dva góly a asistenci. Nathan Laliberte dal Bryantovi výhodu vhazování 15-9 a inkasoval 11 pozemních míčů, které byly ve hře. Druhák Luke Carracciolo provedl 14 zákroků.

Poté, co hráli první čtvrtinu na remízu 3-3, Bulldogs přehráli Statemen 4-1 ve druhém framu a vedli 7-4 v poločase. Bryant skóroval, aby se dostal do vedení a o tři minuty později svůj náskok zdvojnásobil. Útočník z druhého ročníku Troy Barthelme vstřelil svůj první letošní gól, aby zpomalil dynamiku Bulldogs, ale Weingarten vsítil branky zády k sobě a poskytl domácímu týmu o přestávce třígólový náskok.