LAKERS JÍ ZPĚT K ZADU: Fotbal chlapců Skaneateles vyhrál státní titul

Vzhledem k tomu, že v minulé sezóně nebyly žádné státní turnaje, musel fotbalový tým chlapců pro Skaneateles čekat déle než většina ostatních, než měl příležitost obhájit svůj titul ve třídě B na státní úrovni. V neděli ráno tam stál známý soupeř na státní úrovni v sekci V's Haverling Rams. Týmy se utkaly ve státním semifinálovém kole v roce 2019 na cestě Lakers ke státnímu šampionátu.

Chvíli trvalo, než se začalo skórovat, ale na hranici 25′ vsítil Sean Kerwick první gól zápasu a Skaneateles tak vedl 1:0. Skóre tak zůstalo až do druhého poločasu, kdy Haverling skóroval na hranici 10′. Obrana se ukázala jako prvotřídní a se stavem 1:1 na konci regulování se čekalo na napínavý konec. Ofenzivní útok Laker byl na cestě v prodloužení, protože Owen Cheney se spojil s Jackem Phillipsem, aby poslal věrné Skaneateles do šílenství a vstřelil vítězný gól, když do konce zbývalo 13 minut. Vítězství 2-1 pro Skaneateles zajistilo druhý za sebou New York Class B korunu pro chlapecký fotbal. Lakers také dokončí sezónu s neporaženou bilancí 21-0 celkově a 9-0 v ligové hře.