Logano se opakuje jako vítěz Pennzoil 400 v Las Vegas

V závěrečné dvoukolové rvačce, která skončila havárií víceautomobilů na předním úseku na Las Vegas Motor Speedway, našel Joey Logano způsob, jak obhájit loňské vítězství v nedělním závodě Pennzoil 400 NASCAR Cup Series.

Seznam úrovní fotbalových duchů 2017

Logano vyrazil po restartu v kole 266 z 267 a opatrně dovedl druhého Matta DiBenedetta do cíle, aby vyhrál podruhé v Las Vegas, poprvé v této sezóně a 24.čas ve své kariéře, zlomil remízu s Rickym Ruddem na 35. místěpořád.

Logano byl jedním ze sedmi vedoucích jezdců, kteří zůstali venku na starších pneumatikách, když Ross Chastain ve 2. zatáčce vedl k osmé opatrnosti odpoledne v kole 261. Tato žlutá vlajka změnila vzhled závodu.

bylo prodlouženo moratorium na vystěhování

Třetí skončil Ricky Stenhouse Jr., který těžil z vynikající strategie šéfa posádky Briana Pattieho. Austin Dillon dojel čtvrtý a Jimmie Johnson se vrátil domů pátý, nejlépe dojel mezi jezdci, kteří zajížděli do boxů pro čerstvé pneumatiky pod osmou opatrností. První pětka byla Johnsonova první od chvíle, kdy v červenci loňského roku běžel třetí v Daytoně.