MARAUDERS VYHRAJÍ: Williamson přináší chlapcům titul ve fotbale třídy C1

Vlhké a chladné počasí se dnes odpoledne usadilo v mistrovském utkání Boys C1 Section V a Williamson Marauders doufali, že si udrží teplo ve své snaze o další sekční korunu. Poté, co se Marauders v roce 2020 nedostali do finále a v roce 2019 to nestačilo, vstoupili do zápasu s jediným cílem.

Zatímco prvních 10 minut zápasu zůstalo na výsledkové tabuli tichých, John Niles z Williamsonu prolomil otevřenou bublinu na 13'. O 15 minut později v prvním poločase se Rhett Storms napojil na přihrávku Troye Ingrama a vstřelil druhý Marauderův gól z 28. minuty.

Skóre pak utichlo na téměř 40 minut herního času, když se Geneseo pokusil o comeback. John Niles vstřelil svůj druhý gól v soutěži ve 22. minutě druhého poločasu, což je potenciální pojistný gól. Tyrone Walker asistoval u obou Nilesových gólů.

Geneseo dokázal skórovat ve 28. minutě od Ethana Bennetta, ale vedení Williamsona by bylo příliš na to, aby se z něj vracelo. Čas vypršel a Williamson vyhrál titul třídy C1 3-1.

Titul je prvním Williamsonovým titulem od roku 2013, který od roku 2011 zabalil tři rašeliny titulů. Williamson se nyní postaví proti vítězi Kendall a Keshequa v úterním kvalifikačním kole třídy C na místě a v čase, který má být odhodlaný.