Marcus Whitman padá do Cal-Mum v kole státní hry třídy C

Sezóna Marcus Whitman Wildcats skončila v pondělí večer, když prohráli 58:53 s Caledonia-Mumford Raiders na Wayland-Cohocton High School v úvodním kole státního play-in turnaje sekce V třídy C2. Prohra končí sezónu týmu Marcus Whitman, který získal první sekční mistrovství školy od roku 1976.

-

Čerstvý vítěz dvojice sekčních titulů v pátek večer, byla to elektrická, rychlá první čtvrtina na Wayland-Cohocton, protože oba týmy získaly 14 bodů. Ve druhé čtvrtině Raiders přehráli Wildcats 16-12 a v poločase se ujali vedení 30-26. Marcus Whitman vyšel ze šatny a nastřílel 14 bodů ve třetí čtvrtině, aby snížil náskok Caledonia-Mumford na pouhé dva. Wildcats bojovali ve čtvrté čtvrtině, ale nestačili, protože starší Vin Molisani a druhák Kyle Wade trefili klíčové pozdní trestné hody, aby zpečetili vítězství.

Kyle Wade (17), Vin Molisani (16) a Joe Laursen (13) dohromady nastříleli 46 z 58 bodů Caledonia-Mumford.

bars in seneca falls ny

Liam Prendergast dosáhl herního maxima 18 bodů za Marcuse Whitmana. Jordan Lahue jich přidal 16, 14 jich přišlo ve druhém poločase.

Caledonia-Mumford se ve středu večer na střední škole v Newarku utká s šampionem C2 Lyons.