Č. 1 Cornell vyřadil č. 18 Quinnipiac, 5-0

Quinnipiac vstřelil v pátek v první třetině tři góly v rozmezí 2 minut a 36 sekund a mužský hokejový tým Cornell se nikdy nevzpamatoval z prohry 5:0 v People’s United Center.

Prohra ukončila sérii osmi zápasů bez porážky pro Cornella (14-2-4, 9-2-2 ECAC Hockey), který je třetí týden v řadě na prvním místě v anketě USCHO.com a USA Today/USA Hockey Magazine. . Keith Petruzzelli poslal 22-save shutout pro 18. Quinnipiac (15-9-1, 8-4-1). Bylo to poprvé, kdy Big Red vypadl v zápase základní části od 9. února 2018, a bylo to poprvé, co Cornell dal v této sezóně více než tři góly – natož čtyři.

4. aktualizace stimulu dnes 2021

Mike Schafer chatuje se svým týmem na lavičce během Cornellových mužů

Kontrola stimulů národa Choctaw 2021

Bylo to tak ošklivé, jak to jen může být, řekl Mike Schafer '86, hlavní trenér mužského hokeje Jay R. Bloom '77 na Cornell.

I když Bobcats netrvalo dlouho, než se zmocnili kontroly, hostitelé potřebovali nějaké kvalitní zásahy od Petruzzelliho, aby zabránili Big Redu nasát první krev. Juniorský forvard Morgan Barron měl čistou střelu z pravého kruhu ve spěchu pouhých 29 sekund hry, ale Petruzzelli dostal jen tolik puku, aby ho poslal mimo bližší tyč.