O’Neil, Murray zvedli Herons po Panthers 1:0

William Smith College senior skóroval a junior zastavil všech 27 střel, kterým čelila, když Herons dnes večer porazili Plymouth State University 1:0 v soutěži New England Hockey Conference v The Cooler. S devátou výhrou v řadě mají Herons v tomto roce celkově 11-3-0 s rekordem 6-1-0 v konferenční hře.

Senioři a také si zapsali bod do vítězství. Dnešní zápas byl pro Murrayho druhý shutout v sezóně.

Amelia Julian odehrála 59 minut v brance za Panthers (3-8-0, 3-5-0). Udělala 40 zákroků. Bylo to potřetí v této sezóně, kdy Julian zaznamenal 40 nebo více zákroků v zápase.

KLÍČOVÉ STATISTIKY:

• William Smith zakončil zápas s převahou 41:27 ve střelách na branku.
  • Ani jeden z týmů nevstřelil branku přesilovky. Volavky byly 0-na-2 s útočníkem navíc a Plymouth State byl 0-na-3 v přesilové hře.
  • William Smith je nyní proti Panthers 4-0-0 všech dob.

SHRNUTÍ BODOVÁNÍ

oddělení podpory v nezaměstnanosti
  • Po bezbodové první třetině vstřelil O'Neil jediný gól zápasu v čase 5:48 druhé třetiny. Zachytila ​​odraz ve štěrbině a vystřelila těsně pod břevno pro svůj sedmý gól v sezoně. George a Faso zaznamenali asistenci na branku.

TĚSNĚ VEDLE

• Volavky měli šance zvýšit svůj náskok, ale Julian se s tím popasoval a udělal několik klíčových zastávek.
  • Na začátku třetí třetiny brankář Plymouth State odvrátil dvě střely z nízké pozice. a zastavila pár střel Julianovou rukavicí.
  • Panthers měli své šance ve hře, ale nedokázali proklouznout střelou přes Murrayho.
  • V první třetině měl šanci Carsen Moffett z nízkého slotu vyloupeného rukavicí Murrayho.
  • Když do konce prostřední sloky zbývalo osm minut, Mia Zaniboniová zastavila střelu plácnutím Murrayho chráničem nohou. Pokus o odskok Katie Porrellové také Murray udusil.

DALŠÍ NAHORU

William Smith bude zpět v akci zítra, 6. ledna, kdy přivítá Vermont State Castleton v The Cooler. Vhazování je naplánováno na 16:00.