Oblast Rochester

Rochester Red Wings hrana Syracuse Mets v sérii otvírák

Rochester Red Wings porazili Syracuse Mets 3:2 v úvodním utkání série v úterý večer na stadionu NBT Bank Stadium. Tommy Romero nastoupil do Rochesteru a hodil tři směny k vyřazení. Harol González získal míč za Syracuse a vzdal se páru nájezdů přes 5 1/3 směny. Red Wings otevřeli skóre v... Více Rochester Red Wings na hraně Syracuse Mets v zahajovači série
Rochester Red Wings přežil Syracuse Mets ve vysoce bodované aféře

Rochester Red Wings ve středu večer na stadionu NBT Bank překonali Syracuse Mets 15:8. Rochester vyhrál první dva zápasy této šestizápasové série. Útok Red Wings vedl Jake Alu, který dvakrát zamířil domů a měl pět RBI. Lucius Fox také hrál velkou roli, když... VíceRochester Red Wings přečkal Syracuse Mets ve vysoce bodované aféře
Syracuse Mets rychlý smyk s výhrou nad Rochester Red Wings v extra

Syracuse Mets ve čtvrtek večer na stadionu NBT Bank uhráli šestizápasový smyk výhrou 2:1 nad Rochester Red Wings v 10 směnách. Syracuse otevřel skóre a skočil do vedení 1:0 ve spodní části šestého místa na singlu Jakea Manguma RBI na střed. Vedení nevydrželo... MoreSyracuse Mets rychlý smyk s vítězstvím nad Rochester Red Wings v extra
Grandslam Jakea Alu zvedá Rochester Red Wings za Lehigh Valley

Grandslam Jakea Alu zvedl Rochester Red Wings přes Lehigh Valley IronPigs v úvodu série v úterý večer na Frontier Field. Aluin grandslam ve třetí směně završil pětikolovou třetí směnu. Byla to jeho devátá domácí jízda v sezóně a pátá z posledních šesti zápasů. Taylor Gushue otevřel skóre... Více Grandslam Jake Alu zvedl Rochester Red Wings za Lehigh Valley
Plavba Rochester Red Wings kolem údolí Lehigh

Rochester Red Wings křižoval kolem Lehigh Valley IronPigs, 10-3, ve středu odpoledne na Frontier Field. Rochester prohrával 3-1 po dvou směnách, ale vtrhl zpět se sedmi nezodpovězenými běhy a zajistil si třetí vítězství v řadě. Daniel Johnson vedl útok Red Wings se dvěma zásahy a čtyřmi RBI, včetně svého čtvrtého homerunu na… VíceRochester Red Wings plavby kolem Lehigh Valley
Rochester Red Wings ovládl Lehigh Valley pro páté vítězství v řadě

Rochester Red Wings prodloužili svou vítěznou sérii na pět zápasů vítězstvím 5:1 nad Lehigh Valley IronPigs v pátek večer na Frontier Field. Levoruký hráč Washington Nationals MacKenzie Gore odstartoval svou druhou rehabilitaci s Rochesterem a hodil 2 2/3 směny. Tony Romero následoval s úlevou a umožnil běh přes 5… Více Rochester Red Wings ovládl Lehigh Valley pro páté vítězství v řadě
Probíhají veřejná slyšení o navrhovaném zvýšení sazeb RG&E a NYSEG

Veřejná slyšení o navrhovaném zvýšení sazeb pro RG&E a NYSEG začala ve čtvrtek 16. září. Zákazníci budou muset platit výrazně více na svých měsíčních účtech, pokud zvýšení sazeb schválí ministerstvo veřejných služeb státu New York (DPS). Prezident RG&E a NYSEG říká, že zvýšení sazeb je nezbytné pro udržení stárnoucí infrastruktury, aktualizaci… Více Probíhají veřejné slyšení o navrhovaném zvýšení sazeb RG&E a NYSEG
Rochester Red Wings ztratil náskok na Lehigh Valley

Rochester Red Wings přerušila svou pětizápasovou vítěznou sérii prohrou 4:3 s Lehigh Valley IronPigs v sobotu večer na Frontier Field. Rochester vedl 3:1 a dostal se do čela osmého místa, když Lehigh Valley získal tři nájezdy a dostal se do vedení a nikdy se neohlédl, protože se držel na… VíceRochester Red Wings ztratil vedení a ztratil na Lehigh Valley
Rochester Red Wings utrpěl ztrátu s Buffalem

Rochester Red Wings ve čtvrtek večer na Sahlen Field prohráli s Buffalo Bisons 10:2. Díky prohře Buffalo získalo dva z prvních tří zápasů v této šestizápasové sérii. Rochester se snažil vytvořit útok, protože měl jen čtyři zásahy a obě jízdy skončily na prvním místě šestého... Více Rochester Red Wings utrpěl ztrátu na Buffalo
Logan Verrett září v seriálu Rochester Red Wings v Buffalu

Logan Verrett hodil šest směn míče na jeden nájezd, aby pomohl dovést Rochester Red Wings k vítězství 5:2 nad Buffalo Bisons v pátek večer na Sahlen Field. S výhrou je série šesti her vyrovnaná na dva zápasy za kus. Rochester vyskočil na začátku druhé směny do vedení 1:0... MoreLogan Verrett září v vyrovnané sérii Rochester Red Wings v Buffalu
Rochester Red Wings se sešel pozdě, aby porazil Buffalo

Rochester Red Wings v sobotu odpoledne na Sahlen Field porazili Buffalo Bisons 7:4. Rochester prohrával 4-3 v horní části osmé směny, když Nick Banks kouřil singl RBi, který vázal hru. Jack Dunn na to okamžitě navázal dvoukolovým základním double a dostal Red Wings do vedení 6-4. Rochester zaútočil... Více Rochester Red Wings se sešel pozdě, aby porazil Buffala
Amerks propadají Marlies, 3-1

Američané z Rochesteru prohráli v sobotu večer v Coca-Cola Coliseum s Toronto Marlies 3:1, čímž si rozdělili sadu dvou zápasů. Rochester v první třetině vyskočil do vedení 1:0, ale Toronto ve třetí třetině vstřelilo tři nezodpovězené góly, aby si zajistilo vítězství. Lukas Rousek vstřelil jediný gól Amerks,... Více Amerks propadají Marlies, 3-1
Amerks se vrací s výhrou 5:1 nad Rocketem

Rochester Americans odskočil z páteční prohry vítězstvím 5:1 nad Laval Rocket v sobotu odpoledne v Place Bell Areně. S výhrou se Amerks zlepšili na 4-3-0 v sezóně. Laval vstřelil první branku zápasu na začátku první třetiny, ale Rochester odpověděl třemi góly v... MoreAmerks se vrací s výhrou 5:1 nad Rocket
Amerky připadají na Monsters v OT, 6.-5

Rochester Americans se vzdal vedení ve třetí třetině a v pátek večer v Blue Cross Areně podlehli Cleveland Monsters 6:5 v prodloužení. S prohrou, Amerks klesl na 7-4-1-0 v sezóně. Rochester vedl 5-4, do konce zbývalo něco málo přes minutu, když Cleveland zápas vyrovnal a poslal to... VíceAmerks padají na Monsters v OT, 6-5
Frontier Field už žádné: Inovativní řešení pro zpracování dat, okres Monroe uzavřel dohodu o pojmenování domova Rochester Red Wings

Frontier Field je oficiálně ‚Innovative Field‘. Innovative Data Processing Solutions, což je společnost poskytující cloudové služby se sídlem v Henriettě, okamžitě převezme práva na pojmenování. Výkonný ředitel okresu Monroe Adam Bello to oznámil spolu s představiteli Innovative na úterní tiskové konferenci. Dohoda mezi krajem a společností Innovative znamená, že převezmou... MoreFrontier Field: Innovative Data Processing Solutions, Monroe County uzavřely dohodu o pojmenování domova Rochester Red Wings
Sabres odvolávají útočníky Anderse Bjorka, Rileyho Sheahana z Amerks

Buffalo Sabres odvolalo útočníky Anderse Bjorka a Rileyho Sheahana z Rochester Americans před úterním zápasem proti Vancouver Canucks v KeyBank Center. Bjork nasbíral šest bodů (tři góly, tři asistence) v 11 zápasech od svého přidělení do Rochesteru 18. října. Sheahan začal sezónu se zraněnou rezervou a byl… Číst dále »Sabres odvolávají útočníky Anderse Bjorka, Riley Sheahana z Amerks
Amerks sestřelil Rocket, 8-1

Rochester Americans zahájili v pátek večer v Place Bell Areně dvouzápasový set s Laval Rocket a pro hosty to nedopadlo dobře, když propadli 8:1. S prohrou, Amerks klesl na 3-3-0 v sezóně. Brandon Biro vstřelil svůj druhý gól v sezóně ve druhé třetině,... MoreAmerks sestřelil Rocket, 8-1