Obraty klesají #23 Hobart Football po prohře 24-13 v Morrisville

Fotbalový tým Hobart dnes odpoledne ve státě Morrisville upustil 24:13. Státníci byli zničeni párem fumbleů ve druhé čtvrtině, které Mustangy proměnily v touchdowny.

Jak se to stalo

• Hobartova úvodní jízda uvízla v penaltách a zastavila se blízko středu pole.
  • Morrisville kontroval 12-hrami, 81yardovým drivem, který skončil 28yardovou touchdownovou přihrávkou od Stevena Frerichse na Justina Adamse na začátku druhé čtvrtiny. Byl to jediný útočný TD Mustangů ve hře.
  • Státníci dosáhli červené zóny při svém následném nájezdu, ale fumble na Morrisville 24 sebrala Anai Brakeová a vrátila se 76 yardů na touchdown, aby to bylo 14-0.
  • Hobart se znovu protlačil do červené zóny, ale musel se spokojit s 32yardovým field goalem poté, co přihrávka třetí a dvanáctá nebyla kompletní.
  • Statemeni přinutili Morrisville, aby puntoval po svém následném držení, ale Hobart neuspěl a Dante McGowan získal uvolněný míč v koncové zóně pro touchdown a vedení 21-3 v poločase.
  • Hobart zaznamenal jediné body ve třetí čtvrtině, když Wefering vstřelil 30letý gól z pole, čímž snížil manko na 21-6.
  • Mustangs získali tři body zpět na začátku čtvrté čtvrtiny gólem Colea Owena z 22 yardů. Krátkou střeleckou jízdu zařídila McGowanova zachycení a 39yardový return.
  • Státníci získali svůj jediný útočný touchdown toho dne při svém dalším držení. Quarterback  řídil 4-play, 75yardovou jízdu a dokončil čtyři přímé přihrávky. 6yardový úlovek pro přistání zakryl pohon. a byla to jeho první recepce TD. Pro Colombi to byl první TD v kariéře a první obdržený TD pro Cayea.
  • Po následném držení Morrisville získal čtyři první sestřely a vyčerpal čas.

Klíčové statistiky

• Hobart byl v den obratu minus 3.
  • Státníci překonali Mustangy o 349 yardů až 167 yardů.

Jednotliví Stat Leaders

• byl vedoucím hráčem hry a nesl míč 17krát na 88 yardů.
  • Colombi měl 12 z 24 přihrávek na 161 yardů a TD, všechna kariérní maxima.
  • Wideout byl nejlepším přijímačem hry s nejvyšším počtem sedmi úlovků v kariéře na rekordních 112 yardů.
  • Obranný nájezd měl osm úskoků, aby vedl Statesmen.

Nahoru Další

Hobart (1-1) se vrátí na Boswell Field hostit St. John Fisher (1-1) ve 13:00. Sobota 17. září.