Paine, Johnson vyhráli upravené funkce v Canandaiguu v sobotu večer

Honeyoye Auto Parts a Wix Filters představily sobotní noční závodní akci na Canandaiguu

Motorsports Park, který představoval make-up funkce Modified z 22. července, kdy požár transformátoru vyřadil systém osvětlení trati, což si vynutilo odložení akce.

V pozdržené funkci Modified Mike O'Brien a James Maier přivedli pole na green pro začátek soutěže na 35 kol, přičemž O'Brien se ujal vedení. Gary Tomkins předčasně prolomil první pětku a ve 4. kole se dostal před Lance Dusetta, než Dusett ve 4. zatáčce zpomalil, což přineslo první varování. Matt Sheppard se po restartu posunul na 6. místo, ale o dvě kola později narazil do přední stěny a vyřadil ho z akce. Alan Johnson se při restartu dokázal posunout na třetí místo a poté obsadil druhé místo a pronásledoval O'Briena, přičemž s ním bojoval několik kol. Johnson se dokázal přesunout pod O’Briena o vedení ve třech kolech do konce a získal své třetí vítězství v sezóně nad O’Brienem, Justinem Haersem, Kylem Coffeym a Justinem Wrightem.

Pravidelně naplánovaný Modified 35-lapper viděl Steve Painea dostat se do vedení po několika kolech, zatímco Matt Sheppard a Justin Haers se propracovali polem na druhé a třetí místo. Alan Johnson po svém závodě v rozjížďce vyměnil vozy a začal v zadní části pole a v polovině se stabilně probojoval do první pětky. Druhá polovina filmu byla intenzivní bitva mezi Paine a Sheppardem v provozu i mimo něj, přičemž Sheppard několikrát kreslil dokonce i s Paine. Paine zadržel opakované výzvy a získal své druhé vítězství v sezóně se Sheppardem o délku vozu zpět v cíli. Pětici nejlepších doplnili Haers, Johnson a Justin Wright.

Upravené rozjížďky vyhráli Steve Paine a Mike O'Brien.

V rámci 25kolového Sportsmanu se Matt Guererri prosadil před polem a okamžitě získal plnou výhodu, když Nick Guererri předjel Karla Comforta na druhé místo v 8. kole. Kevin Ridley a Dave Marcuccilli se také probíjeli polem spolu s Rickym. Newton, který měl ve svém závodě problémy a přijížděl ze zadní části pole. Žlutá pro zpomalující vůz Douga Smithe ve 13. kole přivedla pole znovu dohromady k restartu a po několika kolech se Ridley dostal na druhé místo. V posledních několika kolech Ridley tvrdě pracoval, aby se pokusil chytit Guererriho, ale ‚Gibbz‘ to zvládl a získal své druhé vítězství v roce 2017. Ridley byl druhý, za ním Marcuccilli, Nick Guererri a Newton.

Rozjížďky Sportsman vyhráli Austyn Fugle a Kevin Ridley.

Rozjížďku vozu 305 Sprint vyhrál Darryl Ruggles.

V disciplíně Street Stock na 15 kol se Parker Smith ujal vedení, ale brzy se zapojil do souboje čtyř aut s Marcem Minutolem, Bobem Buonem a Adamem Depuyem. Noc bodového lídra Depuye skončila brzy, když ve 4. kole ztratil kolo. Při restartu se do vedení dostal Minutolo, ale Smith se ve druhé zatáčce roztočil. Buono se poté dostal na první místo při restartu, ale Minutolo pokračoval ve výzvě, když dvojice závodila bok po boku několik kol, přičemž Minuotolo se vrátil do vedení ve čtvrté zatáčce, tři kola do konce. Minutolo v cíli zdržel Buona o dvě délky vozu, přičemž Rick Crego, Dalton Martin a Brad Steinruck uzavřeli první pětku.

Rozjížďky Street Stock vyhráli Bob Buono a Marc Minutolo.

V rámci 305 Sprint na 12 kol se Darryl Ruggles v úvodním kole posunul ze čtvrtého místa na první, ale Dan Bennett ho srazil a předjel ho v 6. kole. O dvě kola později byl provoz na kolo před vedoucími a Bennetta to drželo nahoru. , s Rugglesem, který udělal neuvěřitelný tah na čtyři, aby si vzal vedení zpět. Ruggles odtáhl, aby vyhrál, následovaný Bennettem, Timem Smithem, Danem Craunem a Erickem Kurtzem.

Danny Kerrick byl vítězem Youth Demo Derby.

Závodění pokračuje v Canandaigua Motorsports Park příští sobotu večer pravidelnou show pro Modifieds, Sportsman, 305 Sprints a Street Stocks. Podrobnosti najdete na www.canandaiguamotorsportspark.com.

SOUHRN ZÁVODU
HONEYOYE AUTO PARTS/WIX FILTERS NIGHT
CANANDAIGUA MOTORSPORT PARK-12. SRPNA 2017

UPRAVENÁ FUNKCE (ZASTAVENA OD 22. ČERVENCE)
STEVE PAINE, Matt Sheppard, Justin Haers, Alan Johnson, Justin Wright, Gary Tomkins, Gil Tegg Jr, Derrick Posiadlo, Kyle Coffey, Mike O'Brien, James Maier, James Sweeting, Rick Richner, Lance Dusett, Dave Allen, Greg Birosh , Eldon Payne, Kaitlyn Pashina, Adam Ellis.

UPRAVENÁ FUNKCE
ALAN JOHNSON, Mike O'Brien, Justin Haers, Kyle Coffey, Justin Wright, Steve Paine, Derrick Podsiadlo, Dave Allen, Gil Tegg Jr, Rick Richner, Greg Birosh, James Maier, Gary Tomkins, Kaitlyn Pashina, Adam Ellis, Eldon Payne , Matt Sheppard, Lance Dusett.

VLASTNOST SPORTOVCE
MATT GUERERRI, Kevin Ridley, Dave Marcuccilli, Nick Guererri, Ricky newton, Paul Guererri, Karl Comfort, Anthony Kimble, Kane Bristol, Joe Cook, Adam Ashcroft, Tim Baker, Austyn Fugle, Troy Sparing, JT Sparing, Brett Baldwin, Doug Smith .

RYCHLOST 305 SPRINT
DARRYL RUGGLES, Dan Bennett, Tim Smith, Dan Craun, Erick Kurtz, Tom Fletcher, Bobby Gardner, Jason Whipple.

VLASTNOST STREET STOCK
MARC MINUTOLO, Bob Buono, Rick Crego, Dalton Martin, Brad Steinruck, Steve Pesarek, Adam Depuy.