SEZÓNA PAL-MAC KONČÍ: Dívčí fotbalový tým Red Raiders prohrává v regionálkách

V sobotu večer skončila dívčí fotbalová sezóna Pal-Mac. Tváří v tvář Lewistonu Porterovi ze sekce VI v regionálním kole turnajové hry se Red Raiders nedokázali odrazit od raného deficitu, který nasadil útok Lancer.

Lewiston Porter rychle vyskočil v prvním poločase a během prvních 10 minut hry vstřelil dva góly. Molly Seither z Pal-Mac dokázala krátce poté dostat Red Raiders na hrací plochu na rohový kop a snížila náskok Lanceru na polovinu.

Lewiston Porter dokázal v prvním poločase vstřelit ještě jeden gól, což vedlo k poločasovému skóre 3:1. Lancers vstřelili další gól na 4-1, ale Maya Ikewoodová odpověděla hned za Pal-Maca a snížila vedení na 4-2. Na Red Raiders by to však nestačilo a Lewiston Porter dokázal vstřelit poslední gól, když hodiny tikaly, s konečným skóre 5-2 ve prospěch Lancers.

Pal-Mac zakončí sezónu s celkovým rekordem 18-3-0 a rekordem ve Finger Lakes East 7-0-0. Pro Red Raiders to byla fantastická sezóna, odrážející se od neuspokojivého konce sezóny 2020, aby získali v roce 2021 sekční slávu. Rok 2022 se zdá být stejně slibný, protože nejlepší střelkyně Maya Ikewood a Emma Robinson vedou vracející se soupisku pro Pal-Mac. .