Petrakis vstřelil vítězný gól, kterým Cornella překonal Penn State

V příběhu o dvou poločasech, které měly divoký konec, byl hrdinou týmu Big Red specialista na vhazování z prvního ročníku Angelo Petrakis, který vstřelil vítězný gól, když zbývalo osm sekund, aby mužský lakrosový tým Cornell #7. Vítězství 18-17 nad #2 Penn State v neděli odpoledne na Crown Lacrosse Classic v Charlotte, NC

Angelo Petrakis se vhazuje během lakrosového týmu Cornell Big Red mužů

kdy vycházejí nové kontroly stimulů

Do konce zápasu zbývala méně než minuta a Cornell prohrával o jeden gól, 17-16. Ve druhém poločase, ve kterém téměř všechna hybná síla patřila Penn State, potřebovali Big Red najít způsob, jak vstřelit vyrovnávací branku, a čas se krátil. S hrou na lince se Cornell obrátil na nikoho jiného než na Jeffa Teata, stálici Big Red a vedoucího týmu. Po 18 sekundách se Teat utkal se svým obráncem jeden na jednoho a vyhrál bitvu, když vstřelil vyrovnávací gól a vyrovnal zápas na 17:17.

Následné vhazování vytvořilo divoký konec. Petrakis zamířil do kruhu pro vhazování a po tvrdém boji s Jakem Glatzem z Penn State se oba týmy ocitly ve zběsilé tahanici o získání míče na polovině hřiště Penn State. Dom Doria s tím přišel v pravděpodobně největším pozemním míči hry a našel otevřeného Petrakise. Petrakis se rozeběhl po hřišti v závodě jednoho muže a předvedl střelu domů, čímž vstřelil vítězný gól, když do konce hry zbývalo osm sekund, aby Cornell vyhrál.