Pozemní hokej William Smith padá první rozhodnutí sezóny, 3-2 na Geneseo

Box skóre

GENESEO, N.Y. – Tým pozemního hokeje William Smith College utrpěl první prohru v sezóně, když byl poražen 3:2 od silného týmu Geneseo.

odehrál celých 60 minut v brance za Volavky a v noci zaznamenal sedm zákroků. Vedení útoku Volavky bylo mladší, protože v noci zaznamenala šest střel, z nichž všechny byly na cíl.

MOMENTY ZÁPASŮ:

•    Ve 2:39 zápasu otevřela Pattillo skóre pro William Smith, když navázala na odraženou střelu a prostřelila brankáře Geneseo, čímž získala svůj třetí gól v sezóně.
•    Do konce první čtvrtiny zbývaly méně než čtyři minuty a postgraduální studentka zaznamenala svůj druhý gól v sezóně, když prostřelila brankáře Genesea. Pattillo byla připsána za asistenci, čímž se její počet asistencí v sezóně zvýšil na dvě.
•    Útok Geneseo ve druhém poločase zvýšil rychlost, když donutil Fostera zachránit sedm střel během poločasu.