Pozemní hokej William Smith porazil Manhattanville 4:0 a otevřel William Smith Classic

ŽENEVA, N.Y. – Tým pozemního hokeje William Smith College porazil Manhattanville College v prvním zápase klasiky William Smith skóre 4:0.
Herons ten den přestříleli Valiants 33:3, přičemž 20 z nich bylo na brance ve srovnání s manhatanvilleskou. Juniorský brankář vedl obranu Herons po celých 60 minut a zaznamenal jeden zákrok.

MOMENTY ZÁPASŮ:

• Za stavu 2:15 byl pro volavky nařízen pokutový roh. Seniorka zaznamenala svůj první gól v sezóně z pokutového rohu asistencí z .
  • Ve druhé čtvrtině vstřelila seniorka svůj první gól v sezóně a zároveň zaznamenala dvě střely.
  • V 32:58 ve třetí čtvrtině proklouzl postgraduální studentka míčem kolem brankářky Valiant, která zaznamenala svůj třetí gól v sezóně. Pomoc byla připsána na účet .
  • Jen o 1:26 později juniorka završila skóre pro Volavky a zaznamenala svůj čtvrtý gól v sezóně. Mantione zaznamenala svou druhou asistenci dne a třetí v sezóně.

KOUTEK PRO TRENÉRY:

'Dnes to bylo vynikající celkové vítězství týmu,' řekla hlavní trenérka Sophie Riskie '07. „Každý hráč pracoval neuvěřitelně tvrdě a implementoval náš herní plán. Mužstvo dnes prokázalo velkou vyrovnanost a inkasovalo dva skvělé góly z rohových penalt. Jsem opravdu hrdý na tým a těšil jsem se na zítřejší zápas proti Lebanon Valley.'