Pozemní hokej William Smith prohrál v úvodním zápase Liberty League proti U of Rochester 2:0

ROCHESTER, N.Y. .—Pozemní hokejový tým William Smith College propadl ve svém prvním konferenčním zápase sezóny s University of Rochester 2:0. Volavky jsou nyní v sezóně 6-2 s bilancí 0-1 v Liberty League.
Páteční večerní zápas mezi Herons a Yellowjackets byl vyrovnaný až do čtvrté čtvrtiny. Oba útoky v posledních 15 minutách zvýšily tlak a zaznamenaly osm z 12 střel v utkání. Junior hrál celých 60 minut v brance za Volavky a v noci zaznamenal jeden zákrok.

MOMENTY ZÁPASŮ:

• Rochester se prosadil v 53. minutě díky prvoroční Anye Arseneauové, která zasáhla střelu z jednoho yardu na přihrávku starší Kariny Bridger.
  • Po gólu z Rochesteru by Volavky uplatnili tlak a vysloužili si dva trestné rohy, což vedlo k pěti střelám Volavek. Seniorka Mary Kate Brewardová vedla dvěma střelami v útočné sérii. Starší Mackenzie Wodka, juniorka Sofia Pattillo a druhák Rebecca Mantione zasadily jednu ránu do pozdního útočného výpadu Volavek.
  • V 57. minutě měli Yellowjackets jedinečnou příležitost, když se Maeve Fogartyová dostala do úniku poté, co získala špatně zpracovanou zpětnou přihrávku od Herons. McCormick by popřel, že by Fogarty sestoupil z její řady a vydělal na úniku pěknou záchranu.
  • Když do konce zápasu zbývalo 30 sekund, Bella Militi přidala sekundu pro Yellowjackets po asistenci Maeve Fogartyové, aby zpečetila vítězství Rochesteru.