RAIDER RUN POKRAČUJE: Dívčí fotbal Pal-Mac postupuje do Far West Regional

Poprvé za dva týdny by se Pal-Mac nemusel kvůli hře starat o déšť a vlhké podmínky. Ideální počasí na listopadový fotbal nastalo v Penn Yan, aby se Red Raiders utkali s ostatními oddílovými šampióny Haverlingem, aby viděli, kdo bude reprezentovat Sekci V v regionálních kategoriích pro dívky ve třídě B.

Prvních 10 minut zůstalo v klidu, protože se týmy usadily na zápas. Pal-Mac by udeřil jako první, protože Reagan Diehl vstřelil úvodní gól z 10'. Skóre se však rychle ochladilo, protože Rams a Red Raiders bojovali do poločasu a skóre zůstalo 1:0 až do prvních 40.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, bez okamžitého skórování, a tak to zůstalo až do prvních 20 minut druhého poločasu. Kylie Waeghe by vstřelila klíčový pojistný gól ve 23' druhém poločase a zvýšila vedení Pal-Maca na 2:0. Do konce zápasu zbývalo pět minut a Haverling vstřelil tolik potřebný gól a snížil vedení na 2:1. Pal-Mac však dokázal zastavit Rams, aby na konci hry získali úplnou kontrolu, vyhráli svůj odporný zápas proti Haverlingovi 2:1 a hlavně si zajistili místo v regionálním kole státních play-off. Pal-Mac bude nyní v sobotu hrát zástupce pro třídu B ze sekce VI. Vítěz Lewiston Porter a Roy-Hart pojede do sekce V, kde se v sobotu v 17 hodin v Kaledonii-Mumfordu utká s Pal-Macem.