NÁVRAT DO TROY: Dívky Midlakes překonaly East Aurora v OT a postoupily do druhého finále NYS za sebou

Téměř rok od prohry univerzitního basketbalu dívek Midlakes se Susquehanna Valley v semifinále NYSPHSAA třídy B dělilo Lady Screaming Eagles pouhé jedno vítězství od návratu do státního finále. Právě šampión sekce VI třídy B East Aurora jim stál v cestě, když oba týmy v sobotu večer nastoupily na kurt ve státě Buffalo na zápas Far West Regional, který živě vysílal LivingMax( ).

Midlakes přinesl rekord 21-3, druhý po sobě jdoucí sekční šampionát a seniorskou sestavu nabitou do soutěže s 21-3 East Aurora, kterou vedla vrchní střelkyně Sarah Tully.

bude 4. kontrola stimulu?

Dívky trenéra Natea Riche vyšly z branky a zaostávaly 12-2 brzy, když se Blue Devils zdálo být pohodlné s rychlou akcí end-to-end, která obvykle Eagles vyhovuje. Midlakes by bojoval s pouhými 19 body v prvním poločase a do poločasové přestávky by udržel 30:19.

Nejlepší střelkyně všech dob Midlakes Alaina Forbes se v prvním poločase trápila z pole a skončila s pouhými 6 body, to vše ve druhé čtvrtině. Druhý vedoucí střelec týmu, druhák Cara Walker, se také snažil najít značku a v prvním poločase byl bez gólu. Naštěstí pro trenéra Riche se starší Macy Kisner dokázal postarat o brzký útok na konci druhé čtvrtiny s 8 body. Sarah Tully vedla všechny střelce v prvním poločase a skončila s 10 body.

kdo je nejbohatším hráčem pokeru

Midlakes by vrátil úder ve druhém poločase a snížil manko na 5 na konci 3. čtvrtletí za silnější hrou Macy Kisnerové a staršího kolegy Sydney Passalacqua.

Nakonec v poslední třetině zachytila ​​Alaina Forbesová svůj krok a dosáhla 10 bodů v posledních 8 minutách regulace, když Midlakes držel East Aurora na pouhých 16 bodů za druhý poločas. Cara Walker proměnila hru o tři body za stavu 1:20 a Midlakes si nakonec vynutil prodloužení, protože čtvrtá čtvrtina skončila za stavu 46-46.

Přesčasová perioda byla celá Midlakes, protože Sydney Passalaqua proměnila ležku na bloku za asistenci Cara Walkera a poté přeměnila další Walkerovu přihrávku na další 2 body tím, že zakopala 12stopého skokana ze základní čáry. Macy Kisner by šla 3-4 z čáry trestného hodu a Screaming Eagles by zaznamenali tvrdě vybojované vítězství 57-51 a získali by zpáteční cestu na příští víkend na NYSPHSAA Final Four.