RIT porazí letectvo, 5-3; získává třetí místo na turnaji v hokeji v Atlantiku

Starší obránce RIT Chris McKay (Edmonton, Alberta/Sherwood Park Crusaders) zlomil nerozhodný výsledek 3:3, když zbývalo 2:39 v regulaci, když Tigers v sobotu vyhráli 5:3 nad hostujícím letectvem v utkání Atlantic Hockey.

Ve spojení s vítězstvím AIC 4-1 nad armádou v další noční akci se RIT (19-13-4, 15-9-4 AHA) posunul na třetí místo na turnaji v hokeji v Atlantiku a bude hostit nejlepší ze tří. série proti soupeři, který bude určen 13. až 15. března.

RIT muži

Air Force se dostalo na palubovku v poslední minutě první třetiny. Čerstvý útočník Willie Reim si na pravém křídle nahrál od prvního obránce Brandona Kocha a skóroval mezi podložky juniorského brankáře Tiger Iana Andriana (Barrie, Ontario/Ottawa Jr. Senators) s 57,5 ​​na hodinách.

RIT se ujali vedení 2-1 dvěma góly ze začátku druhé třetiny. Útočník druhého ročníku Will Calverley (Scarborough, Ontario/Chilliwack Chiefs) si v levém kruhu pro vhazování nahrál od druhého útočníka Kobeho Walkera (Lloydminster, Alberta/Lloydminster Bobcats) a v čase 15:30 zaklepal na branku ze spodní části břevna. na hodinách. Jen o 1:32 později poslal starší obránce Adam Brubacher (Elmira, Ontario/Powell River Kings) dlouhý přísun ze zóny Tiger na staršího útočníka Ryana Krupera (Sherwood Park, Alberta/Sherwood Park Crusaders) po pravém křídle, který pukl střela zápěstím do levého horního rohu branky Falcon.