RIT padá na Canisius, 4-1

ceny vstupenek na toronto blue jays

Juniorský útočník RIT Elijah Gonsalves vstřelil gól ve třetí třetině přesilovky, ale byl to Canisius, který v sobotu večer vyhrál 4:1 v utkání Atlantic Hockey.

Týmové statistiky

JAK SE TO STALO

Canisius vstřelil krátkou branku a zlomil bezgólový stav, když do konce druhé třetiny zbývalo 12:25.

Golden Griffins zahájili třígólový nájezd třetí třetiny přesilovou hrou v čase 9:36 na časomíře a vstřelili vyrovnaný gól 1:26 později.

Canisius se ujal vedení 4:0, když do konce pravidla zbývalo 1:49, než Gonsalves prolomil uzavření, když do konce zápasu zbývalo 22,5 sekundy.

POZNÁMKY KE HŘE

Gonsalves zaznamenal svůj druhý zápas v řadě gólem v přesilové hře poté, co si připsal i asistenci v pátečním nočním neúspěchu 5:2 s hostitelem Golden Griffins.

Poté, co v prvních osmi zápasech vstřelil pouze jeden gól v přesilové hře, dal RIT alespoň jeden v posledních čtyřech zápasech, včetně dvou v pátečním večerním zápase.

Juniorský brankář RIT Kolby Matthews si připsal 29 zákroků, když Canisius přestřílel RIT, 33:29.

CO BUDE DÁL

bude čtvrtá kontrola stimulu

RIT hostí Holy Cross příští pátek a sobotu (19.-20. listopadu) na utkání Atlantic Hockey. Vhazování je naplánováno na 19:05. a 17:05, resp.