Útočník RIT Carter Wilkie získal čtvrté ocenění pro nováčka týdne v Atlantic Hockey

Nový útočník RIT Carter Wilkie byl v pondělí zvolen hokejovým nováčkem týdne v Atlantiku, což je počtvrté během prvních šesti týdnů sezóny, kdy toto ocenění získal.

Wilkie tipoval domácí vítězný gól, když zbývalo 3:43 v prodloužení, aby v neděli odpoledne dovedl Tigers k vítězství 3:2 na hřišti AIC. Asistoval také u druhého gólu Tigers, který vyrovnal zápas na 2:2, když do konce druhé třetiny zbývalo 12:33.

Wilkie vede všechny nováčky v Atlantic Hockey a je na děleném šestém místě v národním měřítku s osmi body za čtyři branky a čtyři asistence.

RIT (5-3-2, 3-1-2 AHA) hraje dva zápasy Atlantic Hockey v Canisius příští pátek a sobotu (12.-13. listopadu). Vhazování je naplánováno na 18:05. a 16:05, resp.