Útočník RIT Will Calverley byl vyhlášen hráčem Atlantického hokeje měsíce prosince

Juniorský útočník Rochester Institute of Technology Will Calverley (Scarborough, Ontario) byl zvolen hokejistou měsíce prosinec v Atlantiku.

• Calverley vstoupil do týdne na děleném druhém místě s 16 body a dělený na třetím místě s 10 asistencemi, přičemž vedl ligu v obou kategoriích.
  • Připsal si dvě asistence při nedělní prohře 4:3 na hřišti Roberta Morrise poté, co si připsal asistenci při remíze Tigers 4:4 v Colgate (29. prosince).
  • 16. prosince byl označen za hokejistu týdne Atlantiku poté, co zaznamenal gól a asistenci v obou zápasech Tigers proti LIU (11.-12. prosince).
  • Calverley získal první ocenění Hráč týdne sezóny (1. prosince) poté, co vstřelil svůj první vysokoškolský hattrick ve vítězství Tigers 8:5 nad tehdejším 9. Clarksonem (27. listopadu) v úvodu sezóny. Calverley našel síť, když zbývalo 6:30 v první třetině, aby posunul RIT do brzkého vedení 2:0 a později zlomil nerozhodný výsledek 4:4 při přesilovce, když zbývalo 8:27 ve třetí třetině. Golden Knights vyrovnali zápas o 28 sekund později, ale Calverley se ukázal jako vítěz zápasu, když zbývalo do konce utkání 6:15.

Calverley and the Tigers by měli příští čtvrtek (14. ledna) v 17:05 hostit Mercyhurst.