Mužský hokej RIT padá v Mercyhurstu 6:2

Útočníci z druhého ročníku RIT Elijah Gonsalves (Scarborough, Ontario) a Caleb Moretz (Fairbanks, Aljaška) vstřelili každý gól v první třetině, ale v sobotu si za vítězstvím 6-2 odskočil domácí Mercyhurst.

JAK SE TO STALO

RIT se dostal na board s časem 8:31 na hodinách. Starší útočník Jake Hamacher (Corona, Kalifornie) nakrmil Gonsalvese v levém kruhu pro vhazování gólem a otevřel tak skóre.

Mercyhurst vyrovnal zápas po pokusu o vymazání staršího brankáře Tigera Logana Dracketta (Calgary, Alberta) zpoza sítě RIT, který vyskočil ze skla do štěrbiny Tiger pro snadné zakončení juniorským centrem Geoffem Kittem v čase 6:43 na hodinách.

RIT se znovu ujala vedení, když zbývalo 3:11 v období poté, co Mercyhurstovi odpískali pětiminutové hlavní maskování. Moretz zakončil odskok ve slotu po střele Hamachera, aby proměnil pokus o přesilovou hru.

Mercyhurst se dvěma góly ve druhé třetině znovu ujal vedení. Útočník druhého ročníku Jonathan Bendorf naklonil puk za Dracketta vteřiny poté, co přesilová hra RIT skončila v 7:30 na hodinách, než nováček Noah Kane našel síť, když zbývalo 19 sekund na vedení 3:2.

Mercyhurst přidal tři branky ve třetí třetině a dostal hru mimo dosah.