Mužský hokej RIT porazil Niagaru 5:4

Rochester Institute of Technology senior útočník Nick Bruce (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) zaznamenal dva góly a asistenci, zatímco byl hlavním obráncem Regan Seiferling (Moose Jaw, Saskatchewan) a juniorský útočník Kobe Walker (Lloydminster, Alberta) si každý připsal gól a asistenci a dovedl Tigers k vítězství 5:4 na hřišti Niagara v úterý v Atlantic Hockey Action.

• Niagara se dostala na palubovku po 51 sekundách hry, ale Tigers (4-2-1, 2-0-1 AHA) vstřelili pět z následujících šesti branek a vybudovali si vedení 5-2, přičemž ve druhé třetině zbývalo 5:38. který se ukázal jako nepřekonatelný.
  • Starší brankář Logan Drackett (Calgary, Alberta) celkem 29 zákroků, včetně 14 v první třetině, aby se v sezóně zlepšil na 3-1-1.
  • RIT juniorský útočník Will Calverley (Scarborough, Ontario) přidal tři góly, aby zvýšil celkový počet bodů v čele týmu na 13 (6 gólů, 7 asistencí).
  • Týmy se spojily na 17 penalt a 48 PIM.
  • Box skóre

RIT se vrací do akce příští úterý (29. prosince) na neligový zápas v Colgate naplánovaný na 16:05. vhazování.