Kolby Mathews a Carter Wilkie z RIT získávají týdenní ocenění za Atlantic Hockey

Junior RIT Kolby Matthews byl vyhlášen Atlantic Hockey Goaltender of the Week, zatímco čerstvý útočník Carter Wilkie byl zvolen nováčkem týdne.

Matthews předvedl 25 zákroků při páteční výhře 4:3 na hřišti Army, než získal celkem 40 zákroků, které jsou v kariéře nejvyšší, aby udržel sobotní remízu 2:2 s Black Knights. Zastavil všech 14 střel, kterým čelil ve třetí třetině sobotního zápasu, aby si vynutil OT.

Wilkie vstřelil svůj první vysokoškolský gól při páteční výhře, než si v sobotu připsal první asistenci ve svetru Tiger. Celkem také vyhrál 21 vhazování, včetně 12 v sobotním zápase – jedno, které se vrátilo přímo novému útočníkovi Gradymu Hobbsovi, aby jednorázově z vrcholu kruhu vhazování zvýšil RIT na 2:0 v první třetině. .

RIT je naplánováno hostit St. Lawrence tuto sobotu (16. října) v každoroční hře Brick City Weekend v Blue Cross Arena v centru Rochesteru. Vhazování je naplánováno na 19:05.