RIT sestřelil Mercyhurst, 3-1

jaké státy umožňují online sportovní sázení

Juniorský brankář Kolby Matthews zaznamenal 29 zákroků, zatímco tři střelci z RIT posunuli v sobotu v Atlantic Hockey v Gene Polisseni Center Tigers k vítězství 3:1 nad hostujícím Mercyhurstem.

Box skóre

JAK SE TO STALO

RIT otevřel skóre, když v první třetině zbývalo 13:10. Čerstvý útočník Carter Wilkie přenesl puk přes modrou čáru a vyhnul se obránci šikovnou špičkou, než porazil brankáře Laker Kyle McClellan zakončením ze strany hole.

Útočník druhého ročníku RIT Cody Laskosky sebral puk od juniorského útočníka Caleba Moretze v zóně Tiger a překonal obranu Mercyhurst úplně dozadu, aby přehodil bekhendovou střelu přes McClellanovu hůl za stavu 6:16 ve druhé třetině.

Mercyhurst se dostal na palubovku, 4 na 3, v poslední minutě druhé třetiny. Dante Sheriff překonal Matthewse u levé tyče střelou zápěstím z levého kruhu pro vhazování s časem 21:7.

RIT se ujal dvougólového vedení, když do konce zbývalo 8:23. Starší forvard Jake Joffe střílel vepředu, který původně zachránil McClellan, ale starší forvard Andrew Petrucci sebral odražený míč a nahrál ho zpět Joffovi vepředu ke krátkému zakončení.

sůl chléb víno kolaudační dárek

POZNÁMKY KE HŘE

super zelený malajský kratom prášek

Wikie vstřelil svůj čtvrtý gól v sezóně a třetí v posledních čtyřech zápasech Tigers. Také zaznamenal gól a asistenci v pátečním zápase 3:3 s Mercyhurst.

Obránce z druhého ročníku Aiden Hansen-Bukata si připsal asistenci na Wilkieho gól pro svého čtvrtého pomocníka v pěti zápasech.

Laskoského gól byl jeho prvním bodem v sezóně.

RIT v této sezóně zabil 27 z 30 šancí na přesilovky. Pouze jeden ze tří přesilovkových gólů, které Tygři povolili, byl 5 na 4 – další dva byly bruslení 4 na 3.

Matthews se v sezóně zlepšil na 4-0-2 a dokončil jednu zastávku před svým čtvrtým pokusem o záchranu 30 v sezóně.

kdy dostaneme další kontrolu stimulu

CO BUDE DÁL

Tigers vyrazili na cestu, aby pokračovali ve hře Atlantic Hockey příští sobotu a neděli (6.-7. listopadu) na American International. Vhazování nastaveno na 17:00. a 15:00, resp.