RIT sestřelil St. Lawrence, 2-1

Starší forvard RIT Will Calverley vstřelil vítězný gól ve třetí třetině po obratu způsobeném starším útočníkem Kobe Walkerem, který dovedl Tigers k vítězství 2:1 nad St. Lawrence v každoročním zápase Brick City Homecoming a Family Weekend na Blue Cross. Aréna.

Box skóre

nejlepší produkty, které projdou testem na drogy

JAK SE TO STALO

Jordan Steinmetz postavil St. Lawrence na palubovku při střele ze slotu v čase 14:37 v první třetině.

RIT vstřelil vyrovnání v čase 9:23 ve druhém poté, co starší forvard Jake Joffe zakončil přihrávku obránce druhého ročníku Aidena Hansena-Bukaty.

Tigers se ujali vedení v čase 14:25 ve třetí třetině poté, co Walker srazil pokus Saints o vyklizení Calverleymu ve štěrbině pro rozhodující gól.

POZNÁMKY KE HŘE

Juniorský brankář RIT Kolby Matthews zaznamenal celkem 32 zákroků, včetně tří v poslední minutě, když Saints bruslili 6 na 5.

Seniorský útočník Nick Bruce zaznamenal třetí asistenci v tolika zápasech s pomocníkem u branky Joffe. Obránce z druhého ročníku Aidan Hansen-Bukata si také připsal svou druhou asistenci v sezóně.

St. Lawrence dokončil zápas s převahou střel 63:52.

RIT celkem 17 zblokovaných střel, včetně sedmi od staršího obránce Dana Willetta a tří od juniorského obránce Ryana Nicholsona.

CO BUDE DÁL

RIT míří do Notre Dame na dva zápasy tento čtvrtek a pátek (21.-22. října). Vhazování je naplánováno na 19:30. obě noci.